Kobierzyce (K) vs MKS Lublin (K) typ i analiza 25.02.2023r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W sobotę zakończymy pierwszą fazę grupową w PGNiG Superlidze i choć właściwie nie ma żadnych niewiadomich i znamy szóstkę, która wystąpi w grupie mistrzowskiej i czwórkę, która będzie walczyć o utrzymanie to jednak zdobywanie punktów do samego końca jest bardzo ważne i daje lepszy start w drugiej fazie mistrzostw Polski.

Kobierzyce (K) vs MKS Lublin (K) typ i analiza 25.02.2023r. - sobota.
Kobierzyce (K) vs MKS Lublin (K) typ i analiza 25.02.2023r. – sobota.

Typ i analiza spotkania Kobierzyce vs Lublin.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 2.40 – 8.80 – 1.78 (Fortuna),
  • 2.45 – 9.00 – 1.80 (STS),
  • 2.45 – 9.00 – 1.81 (Betclic).

Kobierzyce do drugiej fazy przystąpi z trzeciego miejsca i od kilku lat śmiało można nazwać je trzecią siłą w lidze, a raz nawet udało się wywalczyć im wicemistrzostwo i wszystko wskazuje na to, że w tym roku powalczą również o minimum srebrny medal szczególnie, że Mariola Wiertelak gra sezon życia i w 17 spotkań rzuciła już 100 bramek na 81.30% skuteczności.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Klub z Lublina na pewno jest w tym sezonie 'do ugryzienia’, bo niedawno przeszedł małą rewolucję z wymianą trenera, ale również niektóre zawodniczki jak Andruszak, Roszak, Więckowska czy Masna mają problemy zdrowotne i choć w 2023 roku wygrały sześć z siedmiu spotkań to jednak rywalki w praktycznie każdym spotkaniu stawiały im spory opór.

W obecnym sezonie przyjezdne wygrały pięc z ośmiu spotkań, ale w bramkach mają zaledwie +7 i kilka z tych spotkań rozstrzygało się w końcówce. Z kolei Kobierzyce w domu mają jeszcze lepsze statystyki, bo wygrały sześć z ośmiu spotkań. Obie ekipy mają świetne statystyki, a ich bezpośrednie spotkania na przestrzeni ostatnich dwóch lat, gdzie w dziewięciu spotkaniach aż pięciokrotnie o losach spotkania decydowało jedno trafienie wskazuje na masę emocji w tym spotkaniu i uważam, że Kobierzyce tego spotkania nie przegrają wyżej niż jednym trafieniem.

SpotkanieTypKursBukmacher
Kobierzyce – Lublin2 (+1.5)1.68Fortuna

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Kobierzyce (K) vs MKS Lublin (K) typ i analiza 25.02.2023r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj