KOI vs G2 Arctic typ i analiza 25.07.2022r. – poniedziałek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Kolejne niezwykle ciekawe spotkanie z hiszpańskiej LVP Superligi, w którym są dwa ciekawe scenariusze. Pierwszy w wypadku wygranej G2 Arctic przechodzą oni do Play Offów bez względu na wyniki innych ekip, a drugi w przypadku wygranej KOI sytuacja przed ostatnią kolejką może być tak skomplikowana, że będzie kilka rozwiązań matematycznych.

KOI vs G2 Arctic typ i analiza 25.07.2022r. - poniedziałek.
KOI vs G2 Arctic typ i analiza 25.07.2022r. – poniedziałek.

Typ i analiza spotkania KOI vs G2 Arctic.

Aktualne kursy bukmacherów:

Całkiem możliwe, że jedna z trójki ekip KOI – Fnatic TQ i Barca eSports nie pojawi się w ogóle w Play offach, a w poprzednim sezonie zajmowali odpowiednio miejsca czwarte, pierwsze i trzecie. KOI w letnim splicie gra mocno w kratkę, a porażka tydzień temu na Movistar Riders mocno skomplikowała ich sytuację w tabeli. Ich największym mankamentem są wczesne fazy gry, gdzie do piętnastej minuty tracą prawie 1000 złota.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

G2 Arctic jeszcze niedawno wydawało się, że powalczą o zwycięstwo w fazie grupowej LVP, ale potem przyszła seria spotkań, gdzie w pięciu z nich zdobyli zaledwie jeden punkt przegrywając na nawet najsłabsze zespoły w lidze tj. UCAM i Movistar. Jednak ostatnia gra na Bizony pokazała, że to tylko wypadek przy pracy i zawodnicy nie stracili formy.

Przed ostatnim spotkaniem G2 Arctic miałem do nich wiele wątpliwości, ale zdecydowanie odrobili lekcje z ostatnich aktualizacji i w ich drafcie pojawiły się przynajmniej cztery S+ tier wybory i z taką kompozycję po prostu musieli roznieść Bizonów. KOI gra bardzo wolno, a w tej mecie nie jest to najlepsze rozwiązanie, a G2 potrafi od początku spotkania powiększać przewagę, gdzie z Bizonami w piętnastej minucie mieli już 4 tysiące złota przewagi. Wydaje mi się, że obecny patch jest preferowany przez G2 i tu dam 75/25 w stronę tego zespołu.

SpotkanieTypKursBukmacher
KOI vs G221.84LvBet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

KOI vs G2 Arctic typ i analiza 25.07.2022r. – poniedziałek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Chrobry Głogów vs Górnik Zabrze typ i analiza 02.10.2023r. – październik.

W poniedziałek zakończymy siódmą koleję Orlen Superligi i w ostatnim spotkaniu dostaniemy mecz drużyn, które mają sporą ochotę na...

Typy na dzisiaj