KOI vs SK Gaming typ i analiza 30.01.2023r. – poniedziałek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Rozpoczeliśmy kolejny sezon LEC w League of Legends i w tym roku postanowiono dokonać kompletnej rewolucji, w której m.in pojawił się zimowy split i rok został podzielony aż na trzy fazy, a nie jak to miało miejsce do tej pory split wiosenny i letni. W dodatku w samej grze doszło do wielu zmian.

KOI vs SK Gaming typ i analiza 30.01.2023r. - poniedziałek.
KOI vs SK Gaming typ i analiza 30.01.2023r. – poniedziałek.

Typ i analiza spotkania KOI vs SK.

Aktualne kursy bukmacherów:

KOI wykupiło slota po dawnej organizacji Rogue, które wygrało letni split i właściwie prócz zmienienia na górnej alei Odoamne na Szygendę nie dokonali zmian w rosterze, ale początek tego sezonu w ich wykonaniu nie jest wybitny i obecnie notują serię trzech porażek z rzędu, a sam styl ich gry z meczu na mecz jest dużo słabszy.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Z kolei SK Gaming jest w chwili obecnej największym pozytywnym zaskoczeniem drugiego tygodnia rozgrywek, gdzie pokonali już zespoły G2 Esports oraz Vitality, a więc ekipy, które są przymierzane nawet do wygrania całych rozgrywek i najważniejsze zrobili to w naprawdę solidnym stylu, a nie po przypadkowej kradzieży starszego smoka czy barona.

Zawodnicy KOI mają bardzo duży problem z dostosowaniem się do obecnej bardzo szybkiej Ligi Legend i ich świetna gra makro w późnych etapach nie ma tu większego znaczenia, bo gry są po prostu krótkie. Kolejnym problemem jest, że obecnie leśnicy, których preferuje Malrang nie są aż tak mocni i styl gry w nim jest również dużo bardziej ofensywny i Koreańczyk widać, że się męczy na Rifcie. Według mnie stawianie KOI w roli aż takich faworytów to spore nieporozumienie, a te spotkanie to dla mnie nawet 60-40 w stronę SK Gaming.

SpotkanieTypKursBukmacher
KOI vs SK23.21Fortuna

3 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

KOI vs SK Gaming typ i analiza 30.01.2023r. – poniedziałek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj