KOI vs Team Heretics typ i analiza 02.06.2022r. – czwartek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Zostajemy w Hiszpańskim LVP i kolejne bardzo ciekawe starcie dwóch ekip, które w letnim splicie mogą sporo namieszać w tej lidze choć KOI już na wiosnę zajęło bardzo wysokie czwarte miejsce, ale szczególnie po Heretics będę spodziewał się więcej i bacznie obserwował tę formację.

KOI vs Team Heretics typ i analiza 02.06.2022r. - czwartek.
KOI vs Team Heretics typ i analiza 02.06.2022r. – czwartek.

Typ i analiza spotkania KOI vs Heretics.

Aktualne kursy bukmacherów:

W KOI przed sezonem doszło do paru zmian, ale kluczową zapewne jest zmiana trenera, a z organizacją pożegnał się Falco, którego zastąpił Arvindir. Jeśli chodzi o roster doszło do dwóch roszad, za środkowego Hatrixxa do KOI dołączył Xico, a więc naprawdę solidne wzmocnienie tej solo linii zaś na górze za SLT gra WhiteKnight.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Z kolei Team Heretics to kolejna 'Polska’ drużyna, bo do grającego tu od początku roku Artura Zwyroo Trojana dołączył legendarny Marcin iBo Lebuda i to była jedyna zmiana w tej drużynie, a zastąpił on Satoriusa, a ogólnie w lidze hiszpańskiej występuje sześciu Polaków. Choć obie ekipy na inaugurację letniego sezonu przegrały to na pewno będą groźne.

Myślę, że kluczowym właśnie będzie pojedynek dwóch nowych zawodników z górnej alejki, a więc WhiteKnighta z iBo. Pierwszy ma doświadczenie z LEC, ale Marcin już nie raz pokazywał, że i takiego kalibru graczy, gdy jest w formie potrafi wywozić bez większego problemu i w tym wypadku zaufam iBo i dam 60/40 na Heretics.

SpotkanieTypKursBukmacher
KOI vs Heretics22.25LvBet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

KOI vs Team Heretics typ i analiza 02.06.2022r. – czwartek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Oh My God vs JD Gaming typ i analiza 07.06.2023r. – środa.

Jeśli chodzi o najważniejsze światowe ligi to letni sezon ruszył już w chińskim LPLu, a więc najmocniejszej lidze świata...

Typy na dzisiaj