KOI vs UCAM Esports Club typ i analiza 09.06.2022r. – czwartek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Zostajemy w hiszpańskiej lidze LVP i po spotkaniu na szczycie czas na analizę do spotkania na dnie tabeli, które powinno być jakościowo zapewne gorsze, ale również bardzo ciekawe dla wszystkich obserwatorów Ligi Legend, a dla obu formacji bardzo ważne w kontekście dalszej walki w tabeli.

KOI vs UCAM Esports Club typ i analiza 09.06.2022r. - czwartek.
KOI vs UCAM Esports Club typ i analiza 09.06.2022r. – czwartek.

Typ i analiza spotkania KOI vs UCAM.

Aktualne kursy bukmacherów:

KOI to trzecia ekipa poprzedniego sezonu zasadniczego i ostatecznie czwarta w Play Offach, gdzie obeszli się smakiem i byli o krok od wyjazdu na EU Masters, ale lato zaczynają od 0-3 i na razie WhiteKnight oraz Xico, a więc nowe nabytki zespołu nie spisują się najlepiej i szczególnie ten drugi dość mocno zawodzi.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

UCAM z kolei w poprzednim sezonie skończyli na niechlubnym ostatnim miejscu w hiszpańskiej lidze wygrywając zaledwie 3 spotkania z 18 i oczywistym było, że czas na zmiany i tu pojawiły się aż cztery nowe twarze Doxy i Hatrixx na solo liniach oraz Zamulek i Duall na dolnej alei, więc mamy w zespole nawet polski akcent i choć mają na chwilę obecną 1-2 to według mnie na pewno nie skończą na ostatnim miejscu.

Mało tego te dwie porażki UCAM na Bizonów i Giants to naprawdę wyrównane pojedynki, a te organizacje będą chciały walczyć o najwyższe cele w letnim splicie i trochę więcej umiejętności, a mogłoby być nawet i 3-0 po stronie UCAM. W dodatku w poniedziałek KOI zostało wręcz rozjechane przez Bizonów i wydaje mi się, że w tej formie szczególnie na środku to w tym meczu bezpieczne 70/30 w stronę UCAM.

SpotkanieTypKursBukmacher
KOI – UCAM22.20Superbet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

KOI vs UCAM Esports Club typ i analiza 09.06.2022r. – czwartek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Chrobry Głogów vs Górnik Zabrze typ i analiza 02.10.2023r. – październik.

W poniedziałek zakończymy siódmą koleję Orlen Superligi i w ostatnim spotkaniu dostaniemy mecz drużyn, które mają sporą ochotę na...

Typy na dzisiaj