Kolstad vs Bidasoa Irun typ i analiza 04.10.2022r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Przemieszczamy się teraz do norweskiego Soupstad, w którym miejscowy klub Kolstad spróbuje odrobić stratę trzech trafień po pierwszym przegranym spotkaniu przeciwko brązowym medalistom ligi hiszpańskiej – Bidasoa Irun i całkiem możliwe, że będzie to zdecydowanie najciekawszy dwumecz ze wszystkich.

Kolstad vs Bidasoa Irun typ i analiza 04.10.2022r. - wtorek.
Kolstad vs Bidasoa Irun typ i analiza 04.10.2022r. – wtorek.

Typ i analiza spotkania Kolstad vs Irun.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.42 – 12.00 – 3.45 (Fortuna),
  • 1.42 – 12.00 – 3.45 (STS),
  • 1.43 – 12.00 – 3.50 (Betclic).

W Kolstad są wielkie plany zbudowania jeszcze większej drużyny, a już na pewno takiej, która etatowo wygrywałaby mistrzostwo Norwegii i występowała w Lidze Mistrzów dlatego też do klubu ściągnięto takich zawodników jak Sigvaldi Gudjonsson, Magnus Gullerud czy też Torbjorn Bergerud, który w pierwszym spotkaniu kompletnie zawiódł i odpił tylko dwie piłki na 22 rzuty.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Bidasoa Irun z kolei oczywiście w tym sezonie będzie celować w wicemistrzostwo Hiszpanii, ale w lidze ASOBAL, króluje tylko jedna ekipa – Barcelona i reszta jest dużo słabsza choć kilku znanych zawodników tam gra zaczynając od Julena Aguinagalde kończąc na naszym reprezentancie Jakubie Skrzyniarzu.

W pierwszym spotkaniu ta różnica trzech bramek wynikała głównie z beznadziejnej postawy bramkarzy Kolstad, którzy odbili o pięć piłek mniej od swoich rywali i tylko cztery w całym spotkaniu i ciężko uwierzyć by tak tragicznie drugi raz z rzędu zagrał etatowy reprezentant Norwegii – Bergerud. Według mnie Kolstad ma zarówno przewagę na parkiecie jak i w bramce i na 80% odrobią tę przewagę i awansują dalej.

SpotkanieTypKursBukmacher
Kolstad vs Irun1 (-2.5)1.85Superbet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Kolstad vs Bidasoa Irun typ i analiza 04.10.2022r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj