Komil&Friends vs Devils.one typ i analiza 26.01.2022r. – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Spotkaniem kończącym trzeci tydzień Ultraligi będzie pojedynek KnF z DV1 i zdecydowanego faworyta tutaj nie ma choć na pewno trzeba upatrywać przewagi u tych pierwszych, którzy zaskakująco dobrze rozpoczęli siódmy sezon Ultraligi.

Komil&Friends vs Devils.one typ i analiza 26.01.2022r. - środa.
Komil&Friends vs Devils.one typ i analiza 26.01.2022r. – środa.

Typ i analiza spotkania KnF vs DV1.

Aktualne kursy bukmacherów:

Komil&Friends to dość nowa organizacja na polskiej scenie, ale już dwa sezony Ultraligi za nimi i z początku organizacja robiona pod mema zaczęła się rozwijać w prawdziwą orgę. Przed sezonem zostawili tylko minemaćka na pozycji wspomagającego, a do składu dołączyli Tracyn, Yuta, Many i Svns.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Co najciekawsze mimo prawie całościowej przebudowie składu wyglądają na bardzo zgraną i ułożoną ekipę, która na starcie sezonu skazywana na pożarcie notuje 3-2 i razem z Zero Tenacity i Forsaken zajmuje trzecie miejsce w lidze, a ich wczorajsza wygrana na Illuminar Gaming może zachwycić wszystkich.

Z drugiej strony DV1 jako jedyna drużyna w lidze jeszcze bez wygranej i wczoraj nawet jak było blisko na Iron Wolves to kompletnie nie potrafili domknąć gry, którą najpierw z rąk wypuściło IW. W ogóle spotkania KnF i DV1 to wczoraj dwa różne światy i według mnie Komil jeśli zagra pod swoje dyktando to bez problemu będzie kontrolować tę rozgrywkę i 29 zabójstw tu nie ujrzymy na 80%.

SpotkanieTypKursBukmacher
KnF vs DV1Under 29.5 zabójstw1.85ewinner

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Komil&Friends vs Devils.one typ i analiza 26.01.2022r. – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Oh My God vs JD Gaming typ i analiza 07.06.2023r. – środa.

Jeśli chodzi o najważniejsze światowe ligi to letni sezon ruszył już w chińskim LPLu, a więc najmocniejszej lidze świata...

Typy na dzisiaj