Komil&Friends vs Devils.one typ i analiza 26.07.2022r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Jeszcze jedno spotkanie z Ultraligi, które zostało przeniesione na siedemnastą, a więc jako pierwsze i nie można się dziwić tej decyzji, bo dalej mogłoby okazać się spotkaniem o przysłowiową pietruszkę,a szczególnie Komil&Friends by dostać się do Play offów to musi wejść tu wyższa matematyka.

Komil&Friends vs Devils.one typ i analiza 26.07.2022r. - wtorek.
Komil&Friends vs Devils.one typ i analiza 26.07.2022r. – wtorek.

Typ i analiza spotkania KNF vs DV1.

Aktualne kursy bukmacherów:

Komil and Friends nie tylko pod względem tabeli są na samym dole, bo ich gra od dłuższego czasu tak wygląda, a pięć porażek z rzędu, gdzie cztery to były stompy poniżej trzydziestu minut, ale w tym wszystkim najgorsze jest to, że draftują kompletnie inaczej niż sugeruje obecna meta, która jest bardziej ofensywna.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Devils.one nie rozgrywa również najlepszego sezonu, ale oni w odróżnieniu od KnF mają jeszcze jakieś szanse na awans do Play offów, choć w środę grają z Zero Tenacity, a więc poprzeczka i tak będzie wysoko zawieszona. W dodatku w tym sezonie są bardzo zero jedynkową ekipą, która jak znajdzie sobie przewagi we wczesnym fazie gry to może wygrać, ale do gry z deficytu już nie wróci.

Obie ekipy robią mnóstwo błędów indywidualnych dlatego też uważam, że tu będziemy mieć prawdziwy rollercoaster, w którym szala zwycięstwa będzie zmieniać się kilkukrotnie, ale błędy indywidualne to często również zabójstwa na linii i dorzucić do tego kilka walk drużynowych to powinno się przekuć w minimum 27 zabójstw w tej grze na 80% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
KnF vs Devils.oneover 26.5 zabójstw1.90STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Komil&Friends vs Devils.one typ i analiza 26.07.2022r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Gen.G vs T1 typ i analiza 11.06.2023r. – niedziela.

Siódmego czerwca wystartowała również koreańska liga LCK i oczywiście chodzi o grę League of Legends i już w pierwszym...

Typy na dzisiaj