Komil&Friends vs Exeed typ i analiza 31.01.2023r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Oczywiście równolegle z europejskim LEC wystartowały również ligi regionalne w tym nasza Ultraliga, w której w tym sezonie zaszło również sporo zmian i pojawiło się kilka nowych organizacji jak właśnie Exeed, które jednak nie ma dobrego startu splitu zresztą podobnie jak rywale.

Komil&Friends vs Exeed typ i analiza 31.01.2023r. - wtorek.
Komil&Friends vs Exeed typ i analiza 31.01.2023r. – wtorek.

Typ i analiza spotkania KnF vs Exeed.

Aktualne kursy bukmacherów:

KnF przed sezonem wymienił cały roster i postawił tym razem na 'młodych zdolnych’ Polaków, którzy raczej w pierwszym splicie będą zbierać doświadczenie, by w drugim pokazać dawkę swojego talentu i na razie KnF zbiera, ale baty od każdej ekipy pokolei, bo z pięciu spotkań nie wygrali żadnego choć w spotkaniu na Grypciokraft na pewno napędzili im trochę stracha.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Exeed z kolei przejęło slota po Gentelmen’s Gaming i postawili na skład zbudowany w okół Jaqena, ale na razie wygląda to na bardzo słaby pomysł, bo Exeed podobnie do KnF z pięciu spotkań nie wygrali żadnego, ale styl w jakim przegrywali nawet nie był fatalny, a wręcz katastrofalny.

Notują średnio 4.6 zabójstwa na spotkanie przy aż 18.4 własnych śmierci, ale również w każdej innej statystyce są zdecydowanie najgorsi, ale najgorzej wygląda statystyka straty złota na minutę, gdzie mają aż -445 przy -351 KnF. Choć obie ekipy na chwilę obecną mają wynik 0-5 to jednak młodzież z Komil&Friends pokazała się z dużo lepszej strony i według mnie tu jest 65-35 w ich stronę.

SpotkanieTypKursBukmacher
Komil&Friends vs Exeed11.87Betfan

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Komil&Friends vs Exeed typ i analiza 31.01.2023r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Chrobry Głogów vs Górnik Zabrze typ i analiza 02.10.2023r. – październik.

W poniedziałek zakończymy siódmą koleję Orlen Superligi i w ostatnim spotkaniu dostaniemy mecz drużyn, które mają sporą ochotę na...

Typy na dzisiaj