Komil&Friends vs Gentelmen’s Gaming typ i analiza 31.05.2022r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Drugie spotkanie jakie przygotowałem na start Ultraligi będzie dotyczyć dwóch polskich organizacji, które na wiosnę zrobiły odpowiednio 9:9 oraz 8:10, a więc były to dość równe wyniki i obie ekipy w tym sezonie na pewno będą miały w planach minimum awans do Play Offów, a może nawet powalczenie o EU Masters.

Komil&Friends vs Gentelmen's Gaming typ i analiza 31.05.2022r. - wtorek.
Komil&Friends vs Gentelmen’s Gaming typ i analiza 31.05.2022r. – wtorek.

Typ i analiza spotkania KnF vs GG.

Aktualne kursy bukmacherów:

Komil&Friends podobnie jak cześć organizacji postawiła na totalną przebudowę i zobaczymy kompletnie nowy roster, w którym gwiazdą będzie Jaqen na górnej alejce, a skład uzupełnią Yuta w lesie, Ribu na środku oraz na dolnej alejce strzelec mumek i pochodzący z Finlandii wspierający Zimba. Według mnie skład na kolana nie powala i awans do Play Offów byłby zaskoczeniem.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

W końcu doczekaliśmy się opisu Gentelmen’s Gaming, który składu… nie przebudował w ogóle chyba jako jedyni w całej Ultralidze postawili na stagnację i ciężko im się dziwić, bo choć sezon siódmy rozpoczęli fatalnie to w drugiej części byli jedną z lepszych formacji i wyszli na 8-10 prawie wchodząc do Play Offów choć zaczęli od 1-7.

Myślę, że dżentelmeni w tym sezonie będą naprawdę groźni właśnie przez końcówkę tamtego sezonu, gdzie było widać, że wskoczyli na wyższy poziom komunikacji i wyglądali jak naprawdę zgrana drużyna. KnF z kolei na początku będą mieć problemy z komunikacją. Tydzień temu podpisali umowy i już jutro będą musieli zmierzyć się na drużynę, która gra z sobą od sześciu miesięcy i na 80% rozpoczną sezon od porażki.

SpotkanieTypKursBukmacher
KnF vs GG21.45STS

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Komil&Friends vs Gentelmen’s Gaming typ i analiza 31.05.2022r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj