Komil&Friends vs Zero Tenacity typ i analiza 15.02.2022r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Kolejne spotkanie z tych 'za dwa punkty’, bo drużyny bezpośrednio będą walczyć o awans do Play Offów, a więc ewentualna wygrana dziś daje spory handicap w dalszej części rozgrywek. Ciężko również wskazać faworyta tego spotkania, bo obie ekipy grają na bardzo zbliżonym poziomie.

Komil&Friends vs Zero Tenacity typ i analiza 15.02.2022r. - wtorek.
Komil&Friends vs Zero Tenacity typ i analiza 15.02.2022r. – wtorek.

Typ i analiza spotkania KnF vs ZT.

Aktualne kursy bukmacherów:

Obydwie ekipy ostatnie spotkanie przegrały, ale w dużo gorszych nastrojach są na pewno zawodnicy Komil, którzy nie dość, że w ostatnim tygodniu zanotowali 0-2 to jeszcze drugie spotkanie przegrali na Gentelmen’s Gaming, a więc jedną z gorszych ekip w lidze i strata tych wydawałoby się łatwych punktów może być bardzo boląca.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Jakoś nie było okazji by napisać analizę do Zero Tenacity, ale w końcu trafiło i na nich, a osobiście jestem bardzo rozczarowany ich formą w tym sezonie, bo w mając w składzie Sebekx czy Ryuzakiego zawsze musisz wymagać dużo od takiej formacji, a obecnie z wynikiem 4-6 zawodzą na całej linii.

Na Komil&Friends w pierwszym spotkaniu znalezli patent i bez problemu wygrali tą jedną z ich czterech wygranych map i była to najczystsza mapa w ich wykonaniu. Jednak jestem pełen obaw co do tego spotkania i ciężko jednoznacznie wskazać murowanego faworytam. Według mnie w obecnej formie będzie tu dużo szarpanej gry i przynajmniej kilka zwrotów akcji, a takie scenariusze zawsze sugerują nam sporo zabójstw. Dlatego też na over 28.5 zabójstw dam 75% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
KnF vs ZTover 28.5 zabójstw1.85BetClic

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Komil&Friends vs Zero Tenacity typ i analiza 15.02.2022r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj