Krim Mercator Ljubljana vs Metz typ i analiza spotkania 17.10.2021 – niedziela.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W czwartej kolejce Ligi Mistrzyń dojdzie do naprawdę ciekawego starcia, bo w Arena Stozice zmierzą się zespoły Krimu i Metz, a spotkanie będzie wyjątkowe dla Pineau, która kiedyś przez 3 sezony reprezentowała barwy przyjezdnych dwukrotnie zdobywając nawet z tym klubem mistrzostwo Francji.

Krim Mercator Ljubljana vs Metz typ i analiza spotkania 17.10.2021 – niedziela.

Typ i analiza spotkania Krim vs Metz.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 2.91 – 8.50 – 1.63 (Fortuna),
  • 3.05 – 9.00 – 1.55 (STS),
  • 3.45 – 8.20 – 1.47 (LvBet).

Bukmacherzy sugerują, że nieznacznym faworytem tego spotkania są przyjezdne i raczej jest to dobry tok myślenia, bo Metz choć bez jakiś wielkich gwiazd w składzie to jednak oparty na reprezentantkach Francji, które świetnie spisują się w defensywie, a ta w ostatnim czasie jest kluczem do sukcesów w kobiecym handballu.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Krim w tym sezonie zbudował dość fajny skład, ale gwiazdy jak wcześniej wspominana Pineau, Lekić, Krpez czy Arenhart są raczej na schyłku swoich karier. Do tego kontuzjowana jest Cvijic co bardzo mocno utrudnia im poczynania ofensywne i zmusza do częstszego rzutu z drugiej linii, a przeciw Metz to jest bardzo słaba taktyka.

Czy Metz te spotkanie wygra? Ciężko mi powiedzieć, bo jednak mecze wyjazdowe są często bardzo wymagające, ale widzę tutaj inną bardzo ciekawą opcję do gry, a jest nią under 54.5 bramek w meczu. Francuzki grają tak wolno, że zwykle kończą mecz z około 40 rzutami, a to one powinny dyktować warunki gry więc nawet jak założymy, że obie ekipy oddadzą aż 80 rzutów w światło bramki to by under 54.4 nie wszedł musiałyby zagrać na 69% skuteczności w ataku, gdzie w jednym meczu tegorocznej Ligi Mistrzów zespół Kristiansand posiadający niezwykle silny atak przeciw Metz zaliczył zaledwie 36% skuteczność. Według mnie nachodzi na siebie tu zbyt dużo nierealnych czynników byśmy mogli ujrzeć tu przynajmniej 55 bramek dlatego na ten under dam 80% prognozę.

SpotkanieTypKursBukmacher
Krim vs Metz Under 54.51.81Betclic

1 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Krim Mercator Ljubljana vs Metz typ i analiza spotkania 17.10.2021 – niedziela. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

Hiszpania vs Argentyna typ i analiza 1.12.2021r. – środa.

Zaczynamy Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej kobiet! Tym razem gospodarzem turnieju zostały Hiszpanki, a Holenderki będą bronić historycznego złotego...

Typy na dzisiaj