Kristiansand vs Kastamonu typ i analiza 16.10.2021 – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Po przerwie na spotkania reprezentacyjne wznawiamy kobiece rozgrywki Ligi Mistrzyń i w czwartej kolejce będzie kilka ciekawych spotkań, a na start zajmiemy się meczem jednych z faworytek do wygrania całego cyklu jakimi oczywiście są gospodynie tego spotkania.

Kristiansand vs Kastamonu typ i analiza 16.10.2021 – sobota.

Analiza i typ do spotkania Kristiansand vs Kastamonu.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.14 – 14.00 – 8.70 (Fortuna),
  • 1.12 – 16.00 – 8.00 (STS),
  • 1.13 – 13.00 – 7.50 (Pzbuk).

Grupa B jest bardzo mocna i nie ma co się dziwić, że mistrzynie Turcji po trzech kolejkach nie zdobyły chociażby punktu, bo raczej w tej edycji wielu ich nie zdobędą głównie przez losowanie, bo nie można powiedzieć, że jest to jakiś egzotyczny klub, który dostał się do elitarnego grona tylko przez zdobycie mistrzostwa kraju.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Na pewno największymi gwiazdami przyjezdnych są cztery reprezentantki Czarnogóry – Radicevic, Raicevic, Mehmedovic i Rajcić, ale nawet 4/7 składu Czarnogóry to trochę mało by nawiązać równorzędną walkę z mistrzyniami Norwegii, które w swoim składzie mają zawodniczki z absolutnego topu jak Mork, Gullden, Loke, Lunde czy Pena, które są znane nawet dla laików jeśli chodzi o piłkę ręczną.

Norweżki grają podobnie jak w kadrze, a więc niesamowicie podkręcają tempo w kontrach i w ataku w drugie tempo, czyli tam gdzie klub z Turcji ma największe problemy, bo mimo dobrej ofensywy Kastamonu ich defensywa jest naprawdę średnia i w spotkaniach z szybko grającymi zespołami tracą nawet około 35 bramek. Ich potencjał ofensywny nie licząc reprezentantek Czarnogóry również nie jest jakiś wybitny i te 25-28 bramek w meczach LM mogą wykręcać. Myślę, że nawet przy bardzo dobrym spotkaniu okażą się słabsze o przynajmniej 6 bramek na 70%.

SpotkanieTypKursBukmacher
Kristiansand vs Katamonu1 (-5.5)1.87STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Kristiansand vs Kastamonu typ i analiza 16.10.2021 – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

Hiszpania vs Argentyna typ i analiza 1.12.2021r. – środa.

Zaczynamy Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej kobiet! Tym razem gospodarzem turnieju zostały Hiszpanki, a Holenderki będą bronić historycznego złotego...

Typy na dzisiaj