Kristiansand vs Kastamonu typ i analiza 16.10.2021 – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Po przerwie na spotkania reprezentacyjne wznawiamy kobiece rozgrywki Ligi Mistrzyń i w czwartej kolejce będzie kilka ciekawych spotkań, a na start zajmiemy się meczem jednych z faworytek do wygrania całego cyklu jakimi oczywiście są gospodynie tego spotkania.

Kristiansand vs Kastamonu typ i analiza 16.10.2021 - sobota.
Kristiansand vs Kastamonu typ i analiza 16.10.2021 – sobota.

Analiza i typ do spotkania Kristiansand vs Kastamonu.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.14 – 14.00 – 8.70 (Fortuna),
  • 1.12 – 16.00 – 8.00 (STS),
  • 1.13 – 13.00 – 7.50 (Pzbuk).

Grupa B jest bardzo mocna i nie ma co się dziwić, że mistrzynie Turcji po trzech kolejkach nie zdobyły chociażby punktu, bo raczej w tej edycji wielu ich nie zdobędą głównie przez losowanie, bo nie można powiedzieć, że jest to jakiś egzotyczny klub, który dostał się do elitarnego grona tylko przez zdobycie mistrzostwa kraju.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Na pewno największymi gwiazdami przyjezdnych są cztery reprezentantki Czarnogóry – Radicevic, Raicevic, Mehmedovic i Rajcić, ale nawet 4/7 składu Czarnogóry to trochę mało by nawiązać równorzędną walkę z mistrzyniami Norwegii, które w swoim składzie mają zawodniczki z absolutnego topu jak Mork, Gullden, Loke, Lunde czy Pena, które są znane nawet dla laików jeśli chodzi o piłkę ręczną.

Norweżki grają podobnie jak w kadrze, a więc niesamowicie podkręcają tempo w kontrach i w ataku w drugie tempo, czyli tam gdzie klub z Turcji ma największe problemy, bo mimo dobrej ofensywy Kastamonu ich defensywa jest naprawdę średnia i w spotkaniach z szybko grającymi zespołami tracą nawet około 35 bramek. Ich potencjał ofensywny nie licząc reprezentantek Czarnogóry również nie jest jakiś wybitny i te 25-28 bramek w meczach LM mogą wykręcać. Myślę, że nawet przy bardzo dobrym spotkaniu okażą się słabsze o przynajmniej 6 bramek na 70%.

SpotkanieTypKursBukmacher
Kristiansand vs Katamonu1 (-5.5)1.87STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Kristiansand vs Kastamonu typ i analiza 16.10.2021 – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

LNG Esport vs Weibo Gaming typ i analiza 08.06.2023r. – czwartek.

W czwartek dojdzie do hitowego spotkania w chińskiej lidze LPL, a dokładniej zmierzą się drużyny LNG z Weibo, a...

Typy na dzisiaj