KRP Arged Ostrovia vs MMTS Kwidzyn typ i analiza 17.09.2022r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W trzeciej kolejce przyszedł czas by w końcu bliżej zapoznać się z beniaminkiem, a więc formacją KRP Arged Ostrovia, która do PGNiG Superligi weszła i wcale nie chce spadać po jednym sezonie. Dziś zmierzą się z bardzo doświadczoną i zawsze niebezpieczną drużyną z Kwidzyna i czeka nas naprawdę fajne spotkanie.

KRP Arged Ostrovia vs MMTS Kwidzyn typ i analiza 17.09.2022r. - sobota.
KRP Arged Ostrovia vs MMTS Kwidzyn typ i analiza 17.09.2022r. – sobota.

Typ i analiza spotkania Ostrovia vs Kwidzyn.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.92 – 9.00 – 2.23 (Fortuna),
  • 1.92 – 9.00 – 2.25 (STS),
  • 1.94 – 9.00 – 2.25 (Betclic).

Ostrovia już w pierwszej kolejce zgarnęła trzy punkty pokonując Pogoń Szczecin, zaś w drugim spotkaniu musieli uznać wyższość zespołu z Kalisza, ale przegrana jedną bramką z MKSem w ich hali to naprawdę dobry wynik. Zresztą Ostrovia przed sezonem poczyniła naprawdę mocne transfery i do klubu zawitali Kamil Adamski, Marek Szpera, Bartłomiej Tomczak czy Łukasz Gierak, a więc bardzo doświadczeni zawodnicy i etatowi reprezentanci kraju.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

MMTS Kwidzyn zaś rozpoczął sezon od dwóch porażek najpierw wyjazdowej z Wybrzeżem Gdańsk 22-23, a potem w domu z Azotami Puławy 23-30. Niestety w klubie nie doszło do żadnych zmian, a to ze względu na problemy finansowe klubu, ale udało się zatrzymać tych najważniejszych jak Dudek, Potoczny, Landzwojczak czy Orzechowski choć ten ostatni zmaga się z kontuzją.

Wydaje mi się, że Kwidzyn może rozpocząć ten sezon od 0-3. Jeśli ktoś nie wzmacnia składu to po prostu zaczyna odstawać od czołówki, a przy kontuzji Orzechowskiego w polu więcej zadań mają młodzi zawodnicy, a dzisiaj zagrają przeciwko beniaminkowi, który ma w swoim składzie mnóstwo doświadczonych zawodników i jeśli Mikołaj Krekora w końcu zacznie bronić na swoim poziomie to gospodarze wygrają na 70%.

SpotkanieTypKursBukmacher
Ostrovia vs Kwidzyn11.94LvBet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

KRP Arged Ostrovia vs MMTS Kwidzyn typ i analiza 17.09.2022r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Chrobry Głogów vs Górnik Zabrze typ i analiza 02.10.2023r. – październik.

W poniedziałek zakończymy siódmą koleję Orlen Superligi i w ostatnim spotkaniu dostaniemy mecz drużyn, które mają sporą ochotę na...

Typy na dzisiaj