KT Rolster vs DRX typ i analiza 02.09.2022r. – piątek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W czwartek rozpoczęliśmy popularną 'rękawicę’, a więc turniej ostatniej szansy na zdobycie biletu na Mistrzostwa Świata i takowy udało się uzyskać dla DWG Kia, ale do rozdania został jeszcze jeden i zdobędzie go zwycięzca spotkania Liiv Sandbox vs KT Rolster/DRX, a więc te ekipy dzielą dwa kroki od wyjazdu na ten turniej.

KT Rolster vs DRX typ i analiza 02.09.2022r. - piątek.
KT Rolster vs DRX typ i analiza 02.09.2022r. – piątek.

Typ i analiza spotkania KT vs DRX.

Aktualne kursy bukmacherów:

Obie ekipy w Play offach nie pograły zbyt długo, bo DRX zostało przekopane przez Liiv Sandbox 1-3 zaś KT Rolster po świetnej best of five musiało uznać wyższość DWG Kia i ostatecznie przegrali 2-3, ale punkty zdobyte latem pozwoliły znaleźć się w rękawicy choć startują z dolnej części tabelki.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

KT Rolster w letnim splicie dwukrotnie mierzyło się z DRX i dwukrotnie okazywali się lepsi od rywali wygrywając 2-1 i 2-0. Szczególnie drugie spotkanie było bardzo imponujące w ich spotkaniu i dwukrotnie kompletnie zestompowali DRX, a najważniejsze jest to, że zrobili to na tym samym patchu na którym zmierzą się w piątek.

W dodatku w Play offach to KT Rolster pokazało się z dużo lepszej strony i byli dosłownie o krok od awansu do półfinałowego pojedynku. Według mnie w tym starciu również są zdecydowanymi faworytami nawet jeszcze większymi niż sugerują to bukmacherzy, bo KT na tym patchu wygląda fantastycznie zaś DRX fatalnie i nawet jak poprawili się to i tak przegrają te spotkanie z handicapem -1.5 map na 80% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
KT Rolster vs DRX1 (-1.5 map)1.85STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

KT Rolster vs DRX typ i analiza 02.09.2022r. – piątek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Heretics vs Excel Esports typ i analiza 18.03.2023r. – sobota.

W sobotę rozpoczniemy drugi weekend z europejskimi rozgrywkami LEC w grze League of Legends i w pierwszym tygodniu dostaliśmy...

Typy na dzisiaj