KT Rolster vs DRX typ i analiza 11.08.2022r. – czwartek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Osiem spotkań dzieli nas od poznania ostatecznego wyglądu tabeli w lidze z Korei i znów zaglądamy do LCK, bo w czwartek dojdzie do ciekawego spotkania pomiędzy ekipami, które Play offy mają już zapewnione, ale jeszcze nie wiadomo na jakich pozycjach skończą, a będzie to miało dość duże znaczenie w dalszej fazie rozgrywek.

KT Rolster vs DRX typ i analiza 11.08.2022r. - czwartek.
KT Rolster vs DRX typ i analiza 11.08.2022r. – czwartek.

Typ i analiza spotkania KT vs DRX.

Aktualne kursy bukmacherów:

KT Rolster do końca nie ma łatwych rywali, bo po DRX zagra jeszcze z Gen.G i choć ci drudzy już wygrali fazę grupową w letnim splicie to jednak siłą rozpędu na pewno będą ciężkimi rywalami do punktowania, więc jak chcą awansować na miejsce czwarte to punktów będą musieli z DRX i liczyć na porażki DWG Kia.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Jakby tak wyciąć ze statystyk DRX dwukrotnie pokonanie DWG Kia to w tym sezonie można by było nazwać ich idealnymi średniakami, bo jeśli w ostatnim spotkaniu na Hanwhę Life Esports wygrają to zanotują 8:0 z ekipami, które skończą sezon pod nimi, zaś na chwilę obecną z KT, Liiv, T1 i Gen.G mają 0:7, więc przy porażce w czwartek byłby idealny remis.

W pierwszym ich pojedynku KT Rolster wygrało 2:1 i trzeba przyznać, że była to naprawdę dobra seria, a rozgrywali ją na patchu 12.12, a więc dwa patche temu choć od tamtej pory wiele się nie i same spotkanie odbyło się dość niedawno, bo niecały miesiąc temu, więc uważam, że w tej rywalizacji wiele się nie zmieni i znów zobaczymy bardzo wyrównaną serię, w której na 75% znów górą będą zawodnicy KT, bo w tym sezonie ich skład jest bardziej wyrównany i świetnie neutralizują dolną alejkę DRX, którzy może jedną mapę urwą, ale jednak w ostatecznym rozrachunku lepsze okaże się KT Rolster.

SpotkanieTypKursBukmacher
KT Rolster – DRX11.86BetClic

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

KT Rolster vs DRX typ i analiza 11.08.2022r. – czwartek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Team Heretics vs Astralis typ i analiza 25.03.2023r. – sobota.

Już w ten weekend wyłonimy najlepszą ósemkę sezonu wiosennego w LEC i stawka w tym sezonie jest szalenie spłaszczona...

Typy na dzisiaj