KT Rolster vs Gen.G typ i analiza 16.06.2022r. – czwartek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W sezonie letnim pojawi się wiele typów szczególnie do LCK, której to jestem wielkim fanem i od zawsze namiętnie oglądam spotkania w wykonaniu koreańskich organizacji, a w czwartek rywalizację o mistrzostwo w Korei jak i wyjazd na mistrzostwa świata rozpoczyna jeden z większych faworytów, a więc zespół Gen.G.

KT Rolster vs Gen.G typ i analiza 16.06.2022r. - czwartek.
KT Rolster vs Gen.G typ i analiza 16.06.2022r. – czwartek.

Typ i analiza spotkania KT vs Gen.G.

Aktualne kursy bukmacherów:

KT Rolster to legendarna organizacja nie tylko na scenie koreańskiej, ale również i międzynarodowej, ale od bardzo długiego czasu niestety nie nawiązuje do lat świetności i w trzech ostatnich splitach kończyli na siódmym miejscu, a do play offów łapie się tylko sześć ekip, więc nawet nie mieli szans na wyjazd, na imprezę międzynarodową.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Również Gen.G w Korei ma wielką walkę tylko ich czas jako topowej ekipy jeszcze nie przeminął, a mało tego są absolutnie i w ostatnim czasie nie kończyli splitów w Korei niżej niż na trzecim miejscu, a w 2020 roku letni split nawet udało im się wygrać. Oczywiście również etatowo występują na mistrzostwach świata.

Obie ekipy przed latem nie zmieniły kompletnie nic i w przypadku Gen.G nie ma co się dziwić w końcu wystąpili w finale LCK i przegrali z bardzo silnym T1 zaś KT. Rolster daje drugą szansę i zapewne ostatnią. Jednak patrząc na potencjał obu ekip i na to, że początek sezonu jest dość ciężki do draftowania szczególnie dla mniej doświadczonych ekip to jestem skłonny postawić 2:0 w stronę Gen.G w prognozą 70%.

SpotkanieTypKursBukmacher
KT vs Gen.G0:21.75STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

KT Rolster vs Gen.G typ i analiza 16.06.2022r. – czwartek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Oh My God vs JD Gaming typ i analiza 07.06.2023r. – środa.

Jeśli chodzi o najważniejsze światowe ligi to letni sezon ruszył już w chińskim LPLu, a więc najmocniejszej lidze świata...

Typy na dzisiaj