KT Rolster vs T1 typ i analiza 10.08.2023r. – czwartek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W tym roku Play Offy w LCK rozgrywane są w szalonym tempie, bo ledwie je zaczęliśmy, a już rozpoczynamy fazę półfinałową i tu raczej bez niespodzianek KT Rolster zmierzy się z T1 co jasno mówi nam o tym, że już w czwartek doczekamy się pierwszego hitu w koreańskiej lidze, w grze League of Legends.

KT Rolster vs T1 typ i analiza 10.08.2023r. - czwartek.
KT Rolster vs T1 typ i analiza 10.08.2023r. – czwartek.

Typ i analiza spotkania KT vs T1.

Aktualne kursy bukmacherów:

KT Rolster jako zwyciezcy fazy grupowej mieli prawo wyboru z kim zmierzą się w półfinale rozgrywek i co ciekawe postanowili zagrać przeciwko innej legendarnej organizacji – T1 pokazując, że są pewni swoich umiejętności oraz tego, że 17-1 i aż 35-6 w mapach nie było żadnym przypadkiem.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

T1 oczywiście musiało przebijać się przez ćwierćfinały, w których pokonali Dplus Kia 3:1 i właściwie nie było w tym żadnego zaskoczenia, bo większość ekspertów typowało taki wynik i bardzo dobra gra makro sprawiła, że nawet mimo dość średniej serii to jednak doskonałe zrozumienie gry pozwoliło im właściwie bez większego problemu z awansem do półfinału.

Jednak tutaj poziom idzie w górę, bo T1 bardzo gładko przegrało przeciw KT Rolster nawet z Fakerem w składzie, gdzie ewidentnie dolna alejka KT była lepsza od swoich oponentów w stopniu przynajmniej zauważalnym i Guma z Kerią muszą wyciągnąć wnioski z tamtej serii i jeśli zagrają tak mądrze mapą jak w spotkaniu z Dplus Kia to według mnie KT będzie miało spory orzech do zgryzienia i wydaje mi się, że możemy tu ujrzeć nawet 5 map, a osobiście stawiam dodatni handicap +1.5 map na T1.

SpotkanieTypKursBukmacher
Kt Rolster vs T12 (+1.5)1.83STS

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

KT Rolster vs T1 typ i analiza 10.08.2023r. – czwartek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj