Śmiało można powiedzieć, że zapowiada się jednostronny pojedynek, gdzie to od pierwszej do ostatniej minuty powinni przeważać gospodarze, a jedynie wymiar zwycięstwa pozostaje kwestią otwartą.

Holandia – Białoruś – Darmmowy typ, analiza i stream

Holandia – Białoruś – Darmowy typ, analiza i stream

Holendrzy po kilku turniejach, w których nie udało im się awansować do dużych turniejów, wreszcie chcą zagrać na EURO 2020. Możliwości spokojnie do tego mają i tak naprawdę wszystko mają w swoich „nogach”. Do tego widać, że Oranje wracają do swoich najlepszych lat, gdzie zaczynają grać efektownie dla oka.

Grając nawet z tak mocnymi zespołami jak Niemcy, Francja w Lidze Narodów, czy Szwecją za każdym razem byli wstanie strzelać bramki. Jest wykorzystywany potencjał tego zespołu i oby też dzisiaj tak było. Sytuacji bramkowych powinni wypracować sobie bardzo dużo. Ponieważ kreatywnych piłkarzy ofensywnych aja bardzo dużo, a w dodatku ma kto strzelać gole w tym zespole. Ponieważ od pierwszej minuty powinny zagrać de Jong, Babel, Depay, Bergwijn czy de Roon, każdego z nich spokojnie stać na bramkę czy asystę w tym spotkaniu.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

Darmowy bonus – 29PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE.

„Holendrzy są zdecydowanym faworytem tego boju, a jedynie wymiar zwycięstwa pozostaje kwestią otwartą” – pisze ekspert portalu typ-dnia.pl

Przejezdni dobrze wiedzą, że czeka ich niezwykle trudne zadanie. Z pewnością będą nastawieni tutaj na defensywę, ponieważ jak „pójdą na wymianę ciosów” to można powiedzieć zdecydowanie, że nie będzie z nich co zbierać. Możliwości gospodarze mają znacznie większe od swoich rywali i to powinno być widoczne na boisku. Pod względem technicznym Holendrzy biją rywali o głowę.

Z pewnością nasi zachodni sąsiedzi skupią się na defensywie, a swoich szans będą szukać z kontry stałych fragmentów gry. Najbardziej doświadczonym zawodnikiem jest Hleb, ale ten piłkarz ma już swoje lata – 37 lat i ciężko będzie mu nawiązać walkę z młodymi i zwinnymi Holendrami.

Reasumując, gospodarze nie powinni mieć żadnych problemów z zanotowaniem zwycięstwa i jeżeli zagrają na swoim poziomie to bez żadnych problemów powinny wygrać.

Spotkanie Holandia – Białoruś można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Holandia – BiałoruśHolandia -1.51.45STS
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów