LDLC OL vs AGO Rogue typ i analiza 03.05.2022r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Zaczynamy półfinały EU Masters, w których już tylko AGO Rogue będzie bronić honoru wszystkich innych lig poza LFL. Region z Francji zgodnie z przewidywaniami zdominował rozgrywki i zapowiada się, że finał będzie ich wewnętrzną sprawą, ale oczywiście nie można skreślać mistrzów Ultraligi.

LDLC OL vs AGO Rogue typ i analiza 03.05.2022r. - wtorek.
LDLC OL vs AGO Rogue typ i analiza 03.05.2022r. – wtorek.

Typ i analiza spotkania LDLC vs AGO.

Aktualne kursy bukmacherów:

LDLC OL na chwilę obecną wyglądają jak ekipa, która chce się przejechać po EU Masters jakby to były jakieś podrzędne rozgrywki np. w drugiej Ultralidze. Do tej pory nie stracili chociażby mapy, a sposób w jakim rozprawili się z X7 Esports na pewno imponował choć na jednej z map mieli spore problemy.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

AGO z kolei wygląda jakby się trochę rozpędzało na tym turnieju, ale nie to w nich jest najlepsze. Niesamowitym jest fakt, że przy wygranej 3:0 przeciwko Bifrost zagrali trzy kompletnie różne kompozycje, które nijak nie wpisują się w standardy obecnej Ligi Legend, a jednak w ich rękach wybrzmiały naprawdę dobrze.

Myślę, że LDLC pod względem mechanicznym na EU Masters nie ma sobie równych, ale z drugiej strony pod względem draftowym AGO Rogue wyprzedza wszystkie ekipy. Oczywiście koniec końców to te lepiej grające drużyny takie serie powinny wygrywać, ale mimo wszystko AGO tą jedną mapę wyrwie jutro na 80% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
LDLC – AGO2 (+2.5 map)1.65STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

LDLC OL vs AGO Rogue typ i analiza 03.05.2022r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Chrobry Głogów vs Górnik Zabrze typ i analiza 02.10.2023r. – październik.

W poniedziałek zakończymy siódmą koleję Orlen Superligi i w ostatnim spotkaniu dostaniemy mecz drużyn, które mają sporą ochotę na...

Typy na dzisiaj