LDLC OL vs Karmine Corp typ i analiza 07.05.2022r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Dotarliśmy do finału EU Masters i od pewnego czasu było wiadomo, że zwycięzcą zostanie drużyna z francuskiego LFL, a zostało pytanie czy finał wygra zwycięzca wiosennego splitu z LFL, czy też ekipa która w tym splicie zajęła trzecie miejsce.

LDLC OL vs Karmine Corp typ i analiza 07.05.2022r. - sobota.
LDLC OL vs Karmine Corp typ i analiza 07.05.2022r. – sobota.

Typ i analiza spotkania LDLC vs KC.

Aktualne kursy bukmacherów:

LDLC wygląda na drużynę, która i w LECu by awansowała do Play Offów, a na tegorocznym EU Masters nie przegrała chociażby jednej mapy i choć w spotkaniach z AGO Rogue i X7 Esports przynajmniej po jednym razie było blisko to ich umiejętności mechaniczne i zgranie w walkach drużynowych jest na naprawdę najwyższym poziomie.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Z drugiej strony Karmine Corp, które przebijało się przez fazę Play In i w półfinale przegrywało już 0:2 na Vitality.bee by dokonać wielkiego powrotu. Uratowali tym sezon, bo zanosiło się, że legendarny Rekkles na wiosnę nie zagra w żadnym finale, a oczywiście nie po to poszedł do ligi regionalnej.

Jednak wydaje mi się, że samo osiągnięcie finału EU Masters to maks na co stać ekipę Karmine Corp, której nie byłoby już na tym turnieju gdyby Vitality.bee tak fatalnie nie draftowali w czwartej i piątej mapie. LDLC z kolei nawet jak robi niewielkie błędy we wczesnych fazach gry to potem wyglądają przerażająco mocno. W dodatku ich drafty są naprawdę dobre i nie popełnią takich błędów jak Vitality. Według mnie będzie tu kolejne szybkie 3:0, ale jednak bezpiecznie zagram na -1.5 w stronę LDLC.

SpotkanieTypKursBukmacher
LDLC – KC1 (-1.5 map)1.98STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

LDLC OL vs Karmine Corp typ i analiza 07.05.2022r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj