LDLC vs X7 Esports typ i analiza 28.04.2022r. – czwartek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Wracamy z EU Masters i od dzisiaj przez cztery dni z rzędu zostanie rozgrywana faza 1/8 finałów. Nas na pewno najbardziej będzie ciekawił jutrzejszy pojedynek, ale pod względem esportowym to dzisiejsze spotkanie wygląda na zdecydowanie najmocniejsze i już nie mogę się go doczekać.

LDLC vs X7 Esports typ i analiza 28.04.2022r. - czwartek.
LDLC vs X7 Esports typ i analiza 28.04.2022r. – piątek.

Typ i analiza spotkania LDLC vs X7.

Aktualne kursy bukmacherów:

LDLC to mistrzowie LFLa, a więc automatycznie stają się wielkimi faworytami EU Masters i na razie wyglądają na taką ekipę, która mogłaby to wygrać, bo w fazie grupowej poradzili sobie bezbłędnie i jako jedyni nie przegrali chociażby mapy. Mało tego mając w grupie UoL oraz Bisons można powiedzieć, że 'nawet się nie spocili’ i z sześciu map żadna z nich nie postawiła żadnego oporu.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

X7 z kolei można powiedzieć, że przeszli z nieba do piekła. Pierwszy tydzień rozgrywek zagrali perfekcyjnie, ale w drugim już pojawiły się skazy i dwukrotnie musieli uznać wyższość Karmine Corp przez co spadli na drugie miejsce w grupie B. Jednak jeszcze gorszy jest fakt, że rywale wiedzieli dokładnie gdzie nacisnąć na nich.

Dzisiaj obie ekipy zmierzą się w formacie Best of Five, a więc może nas czekać nawet do pięciu map. LDLC w tych Bo1 wyglądało naprawdę świetnie i miało mnóstwo zróżnicowanych draftów dlatego też niewątpliwie są faworytami tej serii, ale z drugiej strony Haru i Tempt mają wielkie doświadczenie w grze w takim formacie. Wydaje mi się, że jak X7 będzie draftowało mądrze na dolnej alejce to może czekać nas nawet pięć map, ale bezpieczniej zagram +1.5 mapy dla X7.

SpotkanieTypKursBukmacher
LDLC vs X72 (+1.5 map)1.80STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

LDLC vs X7 Esports typ i analiza 28.04.2022r. – czwartek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Chrobry Głogów vs Górnik Zabrze typ i analiza 02.10.2023r. – październik.

W poniedziałek zakończymy siódmą koleję Orlen Superligi i w ostatnim spotkaniu dostaniemy mecz drużyn, które mają sporą ochotę na...

Typy na dzisiaj