Legalny bukmacher Betclic zwiększa wygrane wszystkim swoim graczom. Bonus nawet 50%.

Bonusy bukmacherskie

STS zmniejsza przegrane typerom co tydzień

Limitowaną ofertę promocyjną wszystkim graczom przygotował bukmacher STS online. Typerzy co tydzień mogą liczyć na zwrot stawki za przegrany...

Najlepsze bonusowe okazje w Polsce

Zbliża się Black Friday, a co za tym idzie, coraz chętniej poszukujemy okazji, które pozwolą nam zaoszczędzić sporo pieniędzy....

Codziennie 20 PLN na STS za obstawienie meczy

Wszyscy typerzy, którzy obstawiają mecze u bukmachera STS każdego dnia mogą liczyć na dodatkowe środki. W ramach akcji "Codziennie...

Typer PKO Ekstraklasy duża kasa do zgarnięcia od BetClic

Pula nagród w promocji "Piłkarski Jackpot" rośnie u bukmachera Betclic i wynosi już 40 000 PLN. I o taką...
Typy dnia
Codziennie nowe typy bukmacherskie z piłki nożnej i innych dyscyplin sportu. Dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce ekspertów sportowych. Niektórzy z nich to typerzy prosto z najlepszego serwisu bukmacherskie BetOnline.

Legalny bukmacher Betclic Polska zwiększa wygrane swoim graczom. Wystarczy zawrzeć zakład AKO, na którym będzie znajdować się do najmniej pięć zdarzeń, aby liczyć na premię. Maksymalnie może ona wynieść nawet 50%.

Bonus za obstawienie meczy.

Bonus za obstawienie meczy.

Trzeba podkreślić, że oferty bukmacherów z dnia na dzień robią się coraz bogatsze. Wynika to z tego, że coraz więcej przed nami wydarzeń sportowych. Chociażby za kilka dni wraca niemiecka Bundesliga.

Bukmacher Betclic nagradza wszystkich swoich graczy bonusami. Typerzy mogą liczyć nawet o 50% większe premie za wygrany zakład.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Promocja „Multi+” trwa do odwołania, a swojego udziału użytkownicy w niej nie muszą nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać.

Premia za wygrany zakład.

Warto jest podkreślić, że w ramach tej akcji kwalifikują się wyłącznie zakłady AKO, na którym musi znajdować się do najmniej pięć zdarzeń. Jednak trzeba mieć mieć na uwadze, że im więcej typów tym samym większy bonus zostanie przyznany graczowi. Maksymalnie może on wynieść 50%:

Wygrywaj więcej u bukmachera Betclic

Typer sam wybiera, jakie będą znajdować się zakłady na kuponie. Mogą one pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej, ale i na żywo. W dodatku nie ma podziału na dyscypliny, ponieważ kwalifikują się zdarzenia z wszystkich kategorii, jakie bukmacher Betclic posiada w swojej ofercie.

Nie da się ukryć, że dobry informacją dla gracza jest to, że może zagrać dowolną ilość zdarzeń. Stawkę kuponu również gracz sam wybiera. Jednak trzeba mieć na uwadze, że z tej oferty są wykluczone wszystkie zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Wygrana zostanie automatycznie zwiększona przez bukmachera Betclic Polska pod warunkiem, że zakłady zostały rozliczone, jako wygrane i spełniają punkty regulaminu, które wymiotne są wyżej.

Bonus na start do 550 PLN w Betclic PL

W skład pakietu powitalnego u legalnego bukmachera BetClic Polska wchodzi pierwszy zakład bez żadnego ryzyka, aż do 550 PLN. Ten bonus będzie aktywny wyłącznie w momencie, gdy użytkownik wpisze specjalne hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Dzięki temu, jak zakład okaże się przegrany to typer nie odczuję straty gotówki, ponieważ otrzyma zwrot stawki. Najwyższa wartość, jaka może otrzymać gracz to 550 PLN.

Warto jest mieć na uwadze, że to nie wszystko co bukmacher Betclic oferuje swoim graczom. Aktywna jest chociażby promocja „Betclic liga”. Gracze, którzy regularnie typują mogą otrzymać darmowe środki za obstawienie meczy i to niezależnie od tego, jak zakłady zostały rozliczone.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie za darmo – 2 marca. Pewniaki na dziś

Jedno z dzisiejszych pojedynków w angielskiej Premier League będzie to konfrontacja pomiędzy Manchesterem City z Wolves. Początek tej rywalizacji...

Typy na dzisiaj