LGD Gaming vs JD Gaming typ i analiza 14.06.2022r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Kolejna z ekip rozpoczyna letni sezon w chińskim LPLu i oczywiście chodzi o LGD Gaming, które dopiero teraz wchodzi do gry. Zaś JD Gaming już sezon rozpoczęło i to po naprawdę dobrym spotkaniu na Top Esports, które wygrali 2:1, choć według bukmacherów nie byli wcale faworytami tamtego meczu.

LGD Gaming vs JD Gaming typ i analiza 14.06.2022r. - wtorek.
LGD Gaming vs JD Gaming typ i analiza 14.06.2022r. – wtorek.

Typ i analiza spotkania LGD vs JD.

Aktualne kursy bukmacherów:

LGD Gaming nie będzie zbyt dobrze wspominać wiosennego splitu, w którym zajęli odległe szesnaste miejsce wygrywając zaledwie 3 spotkania i lato wcale nie zapowiada się zbyt optymistycznie, bo nie dokonali żadnych konkretnych zmian i raczej znów będą szorować po dnie tabeli w LPLu.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

JD Gaming z kolei na wiosnę zajęli trzecie miejsce w sezonie zasadniczym zaś w Play offach zajęli czwartą pozycję przegrywając z Victory Five 1:3, a więc w tym sezonie musza trochę się poprawić, bo z tego regionu najprawdopodobniej trzy ekipy wybiorą się do Ameryki Północnej na finały mistrzostw świata.

Oczywiście po dość udanej wiosnę organizacja nie postanowiła robić żadnych roszad, zresztą to jedna z ekip gdzie jakieś nerwowe ruchy rzadko są robione, a Yagao gra tam od pięciu lat zaś Kanavi będzie miał za sobą trzeci rok gry dla drużyny. W poprzednim sezonie JD wygrało 2:0 i myślę, że tu bez większych problemów również powtórzą ten wynik, bo mają jeszcze przewagę zaznajomienia obecnego patchu na scenie i jak dla mnie skończy się w dwóch grach na 80%.

SpotkanieTypKursBukmacher
LGD vs JD0:21.55Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

LGD Gaming vs JD Gaming typ i analiza 14.06.2022r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Chrobry Głogów vs Górnik Zabrze typ i analiza 02.10.2023r. – październik.

W poniedziałek zakończymy siódmą koleję Orlen Superligi i w ostatnim spotkaniu dostaniemy mecz drużyn, które mają sporą ochotę na...

Typy na dzisiaj