Mimo, że zespół Kashimy nie zbyt dobrze rozpoczął zmagania ligowe to przystąpią do wtorkowego spotkania w Lidze Mistrzów jako zdecydowany faworyt zespołem Johor DT. Można powiedzieć, że jedynie wymiar zwycięstwa pozostaje kwestią otwartą.

Kashima – Johor DT – Darmowy typ i analiza

Kashima – Johor DT – Darmowy typ i analiza

Kashima to jest nie tylko faworyt tego spotkania, ale i całych rozgrywek. Potencjał doświadczenie czy też możliwości również przemawiają za nimi. Trzeba również podkreślić, że w każdym elemencie sa znacznie lepszym zespołem od swoich rywali.

Owszem podopieczni Oniki nie zanotowali żadnej wygranej w dwóch pierwszych spotkaniach ligowych. Jednak trzeba podkreślić, że piłkarze Kashimy byli zdecydowanie lepszym zespołem od swoich rywali. Podopieczni Oniki przeważali przez zdecydowaną większość spotkania, stworzyli sobie znacznie więcej sytuacji bramkowych, ale nie potrafili ich wykorzystać. A teraz czeka ich przynajmniej teoretycznie łatwiejsze zadanie. A tacy piłkarze jak Ienaga, Damiao, Kobayashi czy Nakamura, powinni nie raz dojść do sytuacji bramkowych.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

Darmowy freebet od bukmachera bez depozytu; KOD promocji : BETONLINE

„Kashima jest zdecydowanie lepszym i bardzo doświadczonym zespołem. Podczas tego pojedynku nie powinni mieć żadnych problemów z wygrana” – pisze ekspert portalu twojetypy.pl

Johor trzeba przyznać, że jest to drużyna półamatorska. Z pewnością będą chcieli powalczyć z gospodarzami, jednak ciężko znaleźć plus przemawiający za tym zespołem. Ciężko będzie dla nich na pewno nawiązać walkę z Kashimą. Owszem w rozgrywkach ligowych regularnie wygrywają. Jednak ciężko na pewno porównać ligą malezyjską do japońskiej.

Reasumując, zdecydowanym faworytem tego spotkania są gospodarze. Kashima jest znacznie lepszym zespołem od swoich rywali pod każdym względem. Przebieg spotkania również nie jest trudny do przewidzenia. Ponieważ to właśnie podopieczni Oniki od pierwszej minuty powinni tutaj atakować bramkę swoich rywali.

Spotkanie Kashima – Johor DT można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Kashima – Johor DT Kashima – 1.51.44Fortuna
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów