Czas na piłkarską środę z Ligą Mistrzów. Ciekawych starć na pewno nie zabraknie, ponieważ przed nami takie pojedynki jak chociażby Lokomitw Moskwa vs Juve, gdzie to jest szansą na grę nawet trzech Polaków: u gospodarzy Krychowiaka i Rybusa oraz u gości – Szczęsnego.

Darmowe pewniaki z Ligi Mistrzów

Darmowe pewniaki z Ligi Mistrzów

Poza tym Bayern już bez Kovaca podejmie na własnym obiekcie Olymiakosem. Zobacz darmowe typy na środowe pojedynki w Champions League.

Lokomotiw Moskwa – Juventus

Obie te ekipy spotkały się ze sobą przed dwoma tygodniami tylko, ze w Turynie. Wówczas pojedynek zakończył się wygraną Starej Damy 2-1. Teraz śmiem twierdzić, że zbyt dużo bramek nie padnie podczas ej potyczki.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

Rosjanie pokazali „pazur” Starej Damie podczas pierwszego spotkania. To wszystko sprawia, że teraz ekipa z Włoch przede wszystkim nastawi się tutaj na defensywę. Bowiem dla nich nawet jeden punkt podczas tego pojedynku będzie bardzo istotny.

Bowiem ekipa Starej Damy zajmuje obecnie pierwsze miejsce w grupie D, zaś Rosjanie zajmują trzecią lokatę z trzema puntami.

legalny bukmacher betclic polska
Legalny bukmacher Betclic – darmowy kod promocyjny na bonus

Bayern – Olympiakos

Bayern obecnie jest liderem grupy B z dorobkiem dziewięciu punktów. Bawarczycy są na dobrej drodze, żeby zakończyć fazę grupową na pierwszym miejscu. Już tak dobrze nie wiedzie się Grekom, którzy są sklasyfikowani na czwartej pozycji mając zaledwie jeden punkt.

Bawarczycy w weekend stracili tracili trenera. Z pewnością teraz będą chcieli wziąć rewanż za przegraną 5-1 z E. Frankfurt, aż 5-1. Jednak nie da się ukryć, że defensywa Bayernu jest bardzo słaba. Grecy natomiast potrafią grać z kontry i stwarzać dogodne sytuacje do strzelania bramki i ten atut na pewny będą chcieli dzisiaj potwierdzić.

Spotkanie z Ligi Mistrzów można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Lokomotiw Moskwa – Juventusover 2.51.50eTOTO
Bayern – OlympiakosBTS1.67 eTOTO
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów