Na czwartek 6 czerwca zaplanowano spotkanie półfinałowe w Lidze Narodów, gdzie to zmierzą się ze sobą zespoły Holandii i Anglii. Wskazać jednoznacznego faworyta tego pojedynku nie jest łatwe, ponieważ oba te zespoły znajdują się w bardzo dobrej dyspozycji.


Skuteczne, pewne, pewniaki, darmowe typy z Ligi Narodów

Skuteczne, pewne, pewniaki, darmowe typy z Ligi Narodów

Holendrzy widać, że wracają na swoje miejsce w światowej piłce. Zaprezentowali się kapitalnie podczas fazy grupowej Ligi Narodów, gdzie to pokazali się lepsi od Holandii oraz Niemiec. Warto jest odnotować, że wreszcie zaczęli wykorzystywać swój potencjał w ofensywie. Oranje słynęli z solidnej gry ofensywnej i to znowu zaczęli potwierdzać. Warto jest podkreślić, ze ten zespół strzelił w każdym z ostatnich pięciu pojedynków minimum po dwie bramki. I to przecież takim zespołom jak Niemcy czy Francja.

Jednak nie ma się czemu dziwić jak ma się w składzie takich piłkarzy jak de Jong, Depay, Babel czy van Dijk. Ten ostatni z pewnością będzie niezwykle groźny podczas stałych fragmentów gry. Do gry Holendrów nie można się przyczepić. Ich gra jest niezywkle pełna i solidna. Można być pewnym, że Holendrzy dęba chcieli rozgrywać piłkę jak najdalej od swojej bramki, ponieważ w defensywie nie wygląda zbyt solidnie.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

darmowy bonus za rejestrację bez depozyt

„Holendrzy wracają do światowej piłki. Przede wszystkim na słowa uznania zasługuje ich gra w ofensywie, gdzie to strzelają regularnie całą masę bramek. Z drugiej strony Anglicy również są w dobrej dyspozycji, gdzie nie mieli większych problemów ze strzeleniem bramek” – pisze ekspert portalu itypy.pl

Anglicy można powiedzieć, że również w ofensywie prezentują się bardzo solidnie jak Holendrzy. W ostatnich dwóch pojedynkach strzelili łącznie dziesięć bramek, pokonując 5-0 Czechów oraz 5-1 Czarnogórę! We wcześniejszych bojach również nie mieli żadnych problemów ze strzeleniem bramek dla Hiszpanów czy Chorwatów.

W bardzo dobrej dyspozycji znajduje się Sterling, który powinien nie raz tutaj zagrozić bramce rywali. Spokojnie tego zawodnika stać na strzelenie bramki, ale i wypracowanie sytuacji bramkowych. Widać, że ten ta reprezentacja liczy wreszcie na wygranie trofeum. Anglicy w ostatnich latach podczas eliminacji zawsze prezentowali się wybornie, ale grając w turniejach głównych już tak dobrze im nie szlo.

Jednak w takich pojedynkach jak te ogromne znacznie ma doświadczenie i ogranie na najwyższym poziomie. A trzeba przyznać, ze są to atuty Anglików, którzy pod tym względem znacznie górują nad rywalami. Jednak można być pewnym, ze emocji w tym sezonie nie zabraknie z jednej jak i z drugiej strony.

Spotkania Holandia – Anglia można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Holandia – Angliapowyżej 2 bramek1.44LvBet
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów