Liiv Sandbox vs Brion Blade typ i analiza 12.08.2022r. – piątek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W piątek rozpoczynamy ostatnią rundę w koreańskim LCK i już wiadomo, że dla Brion Blade te spotkanie prócz ewentualnych relegacji będzie zakończeniem sezonu 2021/2022, zaś Liiv Sandbox nie zmieni już swojej pozycji w grupie i zakończą tę fazę rozgrywek na trzecim miejscu co daje niezłe rozstawienie w dalszej fazie rywalizacji.

Liiv Sandbox vs Brion Blade typ i analiza 12.08.2022r. - piątek.
Liiv Sandbox vs Brion Blade typ i analiza 12.08.2022r. – piątek.

Typ i analiza spotkania Sandbox vs Brion Blade.

Aktualne kursy bukmacherów:

Brion Blade na pewno nie zaliczy tego splitu do udanych, bo wygrali zaledwie trzy z siedemnastu gier, z czego dwie w ostatnich pięciu spotkaniach, a w mapach wygląda to równie fatalnie, bo to wynik zaledwie 11-29. Jednak i tak w ostatnim czasie są w dużo lepszej formie, bo sezon rozpoczęli od 0-8 i 1-16 w mapach, więc można powiedzieć, że od pewnego czasu nawet podejmują rękawice.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Liiv Sandbox już z kolei może przygotowywać się do pierwszej rundy Play offów, w której najprawdopodobniej wybiorą sobie ekipę DRX, z którą dwukrotnie w tym sezonie wygrywali, ale ostatnio odnieśli jeszcze cenniejsze zwycięstwo, bo udało się pokonać T1, a więc mistrzów z wiosny i jednych z kandydatów nawet do wygrania Mistrzostw świata.

Pisałem analizę na ten temat, gdzie uważałem, że Liiv może nawet wygrać na T1, bo między tymi ekipami zaczęły się pewne szachy, a w pewnych przypadkach również i szukanie schematów, lub oszukiwanie potencjalnych rywali w kolejnych rundach. Tutaj podobnie uważam, że Liiv nie będzie grało na sto procent skoncentrowane, ale nie postawię na wygraną przynajmniej jednej mapy przez Brion, bo rywale siłą rozpędu mogą ich rozjechać, ale na pewno będą chcieli zagrać jeszcze dużo ofensywniej niż zwykle dlatego też na 80% na pierwszej mapie zobaczymy przynajmniej 23 zabójstwa.

SpotkanieTypKursBukmacher
Sandbox vs Brion Bladeover 22.5 zabójstw1.78STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Liiv Sandbox vs Brion Blade typ i analiza 12.08.2022r. – piątek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Oh My God vs JD Gaming typ i analiza 07.06.2023r. – środa.

Jeśli chodzi o najważniejsze światowe ligi to letni sezon ruszył już w chińskim LPLu, a więc najmocniejszej lidze świata...

Typy na dzisiaj