Liiv Sandbox vs DRX typ i analiza 17.08.2022r. – środek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W środę rozpoczynamy Play offy w koreańskim LCK i w tej lidze zostało sześć zespołów, które stoczą pasjonujący bój o cztery bilety na Mistrzostwa świata, ale również o wygranie splitu w Korei, co da wyższy seed w rozstawieniu na MŚ. Na start rozegrane zostaną ćwierćfinały i już na tym etapie pożegnamy dwa zespoły.

Liiv Sandbox vs DRX typ i analiza 17.08.2022r. - środek.
Liiv Sandbox vs DRX typ i analiza 17.08.2022r. – środek.

Typ i analiza spotkania Sandbox vs DRX.

Aktualne kursy bukmacherów:

Liiv Sandbox to zdecydowanie największe zaskoczenie letniego splitu w Korei i ta młodziutka drużyna w ogóle nie pokazuje oznak gorszej formy mało tego przed rozpoczęciem drugiej fazy sezonu rozjechali nawet aktualnych mistrzów T1 nie oddając im nawet jednej mapy. Z całej czwórki, z miejsc 3-6 mieli zdecydowanie najlepsze statystyki pod względem wygranych i wygranych map.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

DRX z kolei było tym zespołem, który mógł lecz nie musiał zamieszać w top 3 LCK i postawić się T1, Gen.G i DWG Kia. Jak wiadomo udało się ogrywać tych ostatnich, ale dwukrotnie przegrywali za to z Liiv Sandbox, czy KT Rolster przez co zajęli szóste miejsce i powinni się cieszyć, że faza grupowa się skończyła, bo na patchu 12.14 przegrali nawet z najgorszą w lidze Hanwha Life Esports.

DRX miało tydzień na poprawienie swojej formy i lepsze rozczytanie mety w patchu 12.14, ale nawet jak udało się im to zrobić to szczerze wydaje mi się, że na tak rozpędzone Liiv Sandbox będą mieli problem wygrać chociażby jedną mapę szczególnie, że w obecnym stanie League of Legends preferującym bardzo aktywną grę od pierwszych minut Liiv odnajduje się doskonale i na 80% szans wygrają te spotkanie z handicapem -1.5 map.

SpotkanieTypKursBukmacher
Sandbox vs DRX1 (-1.5 map)1.60STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Liiv Sandbox vs DRX typ i analiza 17.08.2022r. – środek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Chrobry Głogów vs Górnik Zabrze typ i analiza 02.10.2023r. – październik.

W poniedziałek zakończymy siódmą koleję Orlen Superligi i w ostatnim spotkaniu dostaniemy mecz drużyn, które mają sporą ochotę na...

Typy na dzisiaj