Liiv Sandbox vs DRX typ i analiza 30.07.2022r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Przechodzimy do koreańskiego LCK, w którym za trochę ponad dwa tygodnie zakończymy fazę grupową choć jedne z najważniejszych rozwiązań mogą zapaść już w sobotę. Na początek bardzo ważne spotkanie w kontekście rozstawienia w zbliżających się Play offach, więc stawka również jest wysoka.

Liiv Sandbox vs DRX typ i analiza 30.07.2022r. - sobota.
Liiv Sandbox vs DRX typ i analiza 30.07.2022r. – sobota.

Typ i analiza spotkania Liiv vs DRX.

Aktualne kursy bukmacherów:

Liiv Sandbox ostatnio zagrało bardzo słabe zawody przeciwko Nongshin RedForce, gdzie dość niespodziewanie musieli uznać wyższość oponentów i trzeba powiedzieć, że to był jeden z gorszych występów szczególnie Clozera i Croco, ale Liiv jako młody skład właśnie ma często takie wahania formy.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

DRX z kolei w swoim rosterze doświadczenia ma naprawdę dużo, bo właściwie wszyscy zawodnicy już wiele lat grają na najwyższym poziomie, a Deft, czy BeryL znają smak wygranej splitów w LCK czy nawet LPL, a ten ostatnio nawet dwukrotnie grał w finale mistrzostw świata z czego raz nawet nim został.

Jednak duże doświadczenie z automatu nie gwarantuje sukcesów i choć DRX nie powinno mieć większych problemów z awansem do Play offów to jednak ich gra wygląda bardzo średnio, a ostatnio przeciw Gen.G zostali wręcz rozjechani, gdzie w dwóch grach przegrali w zabójstwach 13:44 i choć Liiv również ostatnio się nie popisywało to wyglądają na skład, którego sufit w tym splicie jest dużo wyżej i jeśli zagrają na normalnym poziomie to daję 70/30 w ich stronę.

SpotkanieTypKursBukmacher
Liiv Sandbox vs DRX11.93LvBet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Liiv Sandbox vs DRX typ i analiza 30.07.2022r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Chrobry Głogów vs Górnik Zabrze typ i analiza 02.10.2023r. – październik.

W poniedziałek zakończymy siódmą koleję Orlen Superligi i w ostatnim spotkaniu dostaniemy mecz drużyn, które mają sporą ochotę na...

Typy na dzisiaj