Liiv Sandbox vs KT Rolster typ i analiza 06.08.2022r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W następnym tygodniu zakończymy fazę grupową w koreańskim LCK i właściwie z pytań istotnych został nam podział miejsc 3-6, a więc tych które rozpoczną zmagania w Play offach. Oczywiście spotkania bezpośrednie między tymi ekipami będą również po części treningiem, ale i dla miejsc 3-4 sprawdzianem, którą drużynę lepiej wybrać do rywalizacji.

Liiv Sandbox vs KT Rolster typ i analiza 06.08.2022r. - sobota.
Liiv Sandbox vs KT Rolster typ i analiza 06.08.2022r. – sobota.

Typ i analiza spotkania Sandbox vs KT.

Aktualne kursy bukmacherów:

Liiv Sandbox w tej rywalizacji jest w najbardziej komfortowej sytuacji, bo ma punkt przewagi właśnie nad KT i DWG, ale nie zmienia to faktu, że żeby zapewnić sobie trzecie miejsce muszą wygrać dwa z trzech spotkań i w ostatnim tygodniu grają na naprawdę wysokim poziomie, więc ten wynik jest jak najbardziej w zasięgu.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

KT Rolster również rozgrywa bardzo dobry letni split i w końcu przełamią klątwę siódmych miejsc, bo już wiadomo, że nie będą niżej niż na szóstym miejscu, a i ostatnio prócz porażki z T1 wygrali sześć z siedmiu spotkań, w tym na DWG Kia, czy DRX, a więc ekipy z którymi mogą rywalizować w Play offach.

Na pewno czeka nas kawał dobrej Ligi Legend, w której każda z ekip ma o co walczyć, bo trzecie miejsce na koniec sezonu to DRX w pierwszej rundzie, więc teoretycznie najłatwiejszy rywal. Obie również są w naprawdę dobrej formie, gdzie przegrywają tylko na te topowe drużyny tj. Gen.G i T1 z małą gwiazdką, bo Liiv miała wpadnę z Nongshim. W pierwszym spotkaniu padł wynik 2:0 dla Liiv, ale po naprawdę wyrównanych dwóch mapach i wydaje mi się, że w sobotę będziemy widzieć wszystkie trzy mapy na 75% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
Sandbox vs KT Rolsterover 2.5 map1.95STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Liiv Sandbox vs KT Rolster typ i analiza 06.08.2022r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj