Liiv Sandbox vs KT Rolster typ i analiza 25.06.2022r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W sobotę zostanie rozegrane również drugie spotkanie w LCK i oczywiście nie jest już to aż tak hitowe starcie, ale dla obu ekip na pewno bardzo ważne w kontekście walki o pierwszą szóstkę i awans do Play Offów koreańskich rozgrywek Ligi Legend, co by było sukcesem zarówno dla jednych jak i drugich.

Liiv Sandbox vs KT Rolster typ i analiza 25.06.2022r. - sobota.
Liiv Sandbox vs KT Rolster typ i analiza 25.06.2022r. – sobota.

Typ i analiza spotkania Sandbox vs KT.

Aktualne kursy bukmacherów:

Choć Liiv Sandbox w LCK gra już od 2018 roku (pod różnymi nazwami) to jednak nigdy nie udało im się awansować na duży turniej z regionu koreańskiego i zwykle raczej znajdują się w dole tabeli tak jak na wiosnę, gdzie zajęli dziewiąte z dziesięciu miejsc i na lato jakby udało się być przynajmniej oczko wyżej to sam zespół powinien być zadowolony.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

KT Rolster z kolei potrafiło kiedyś grać na mistrzostwach świata i nawet wyjść z grupy w tym turnieju, ale od długiego czasu mają problem z załapaniem się chociażby do Play offów w LCK, gdzie trzy splity z rzędu kończą fazę zasadniczą na siódmym miejscu, gdzie awansuje dalej sześć zespołów.

Ta niemoc KT jest dla mnie trochę niezrozumiała, bo w składzie mają kilku naprawdę dobrych i już doświadczonych zawodników jak Rascal, Aiming czy Life. Myślę, że to jest ostatni split w tym składzie i muszą coś udowodnić tu i teraz. Liiv personalnie wygląda dużo gorzej od swoich oponentów i według mnie na 80% to KT wygra tę serię.

SpotkanieTypKursBukmacher
Sandbox vs KT Rolster21.52Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Liiv Sandbox vs KT Rolster typ i analiza 25.06.2022r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Chrobry Głogów vs Górnik Zabrze typ i analiza 02.10.2023r. – październik.

W poniedziałek zakończymy siódmą koleję Orlen Superligi i w ostatnim spotkaniu dostaniemy mecz drużyn, które mają sporą ochotę na...

Typy na dzisiaj