Litwa vs Bośnia i Hercegowina typ i analiza 07.09.2022r. – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W środę wyłonimy pierwszą grupę ośmiu drużyn, które zostaną w turnieju i pożegnamy pierwsze cztery ekipy, które stracą szansę na tytuł choć na dobrą sprawę już Holendrzy, Madziarzy i Anglicy we wtorek zaprzepaścili swoje szanse. Oczywiście wybrałem mecz, który bezpośrednio zadecyduje o ewentualnym awansie dalej.

Litwa vs Bośnia i Hercegowina typ i analiza 07.09.2022r. - środa.
Litwa vs Bośnia i Hercegowina typ i analiza 07.09.2022r. – środa.

Typ i analiza spotkania Litwa vs BiH.

Aktualne kursy bukmacherów:

Litwa dość sensacyjnie dopiero we wtorek odniosła swoje pierwsze zwycięstwo w turnieju rozjeżdżając reprezentację Węgier 87:64 i mimo bilansu 1-3 w małych punktach mają +10, bo porażki na Francję, Słowenię i szczególnie Niemcy były bardzo minimalne choć wciąż zaskakujące jest to, że Litwa mając w składzie Sabonisa i Valanciunasa w środę będzie grać o 'życie.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Bośnia i Hercegowina z kolei na tym turnieju radzi sobie nadspodziewanie dobrze i sensacyjnie ograli obrońców tytułu Słowenię 97:93 i szczególnie dwójka Roberson – Musa spisuje się naprawdę dobrze, ale nie zawodzi również kapitan Halilović oraz jedyny rodzynek z NBA Jusuf Nurkić.

Niestety Bośniakom będzie bardzo ciężko walczyć na tablicach szczególnie w pierwszej piątce, gdzie dwójka Valenciunas – Sabonis powinni w bardzo dużym stopniu zneutralizować Nurkicia. Mają za to wyższych zawodników na ławce, ale problem w tym, że ławka Bośnii w tym turnieju nie wygląda wybitnie i jeśli się nie poprawią w tym spotkaniu to na 80% przegrają je minimum dziewięcioma oczkami.

SpotkanieTypKursBukmacher
Litwa vs BiH1 (-8.5pkt)1.87Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Litwa vs Bośnia i Hercegowina typ i analiza 07.09.2022r. – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Oh My God vs JD Gaming typ i analiza 07.06.2023r. – środa.

Jeśli chodzi o najważniejsze światowe ligi to letni sezon ruszył już w chińskim LPLu, a więc najmocniejszej lidze świata...

Typy na dzisiaj