LNG Esport vs Weibo Gaming typ i analiza 08.06.2023r. – czwartek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W czwartek dojdzie do hitowego spotkania w chińskiej lidze LPL, a dokładniej zmierzą się drużyny LNG z Weibo, a więc bardzo mocni kandydaci do awansu na mistrzostwa świata, a i również do wygrania letniego splitu w LPL i ten mecz pokaże gdzie obecnie są oba zespoły.

LNG Esport vs Weibo Gaming typ i analiza 08.06.2023r. - czwartek.
LNG Esport vs Weibo Gaming typ i analiza 08.06.2023r. – czwartek.

Typ i analiza spotkania LNG vs Weibo.

Aktualne kursy bukmacherów:

LNG po blamażu w wiosennym splicie postanowiło wyciągnąć największe działa i udało się pozyskać GALĘ z Royal Never Give Up i ten fantastyczny strzelec już na samym starcie letniego splitu pokazuje jak wielkim wzmocnieniem będzie, bo już odpowiada za ponad 32% obrażeń zadawanych przez cały zespół.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Weibo Gaming z kolei już od kilku splitów jest zespołem kompletnie nieobliczalnym i już w pierwszych dwóch grach doskonale to udowodnili najpierw ogrywając 2:0 JD Gaming, a więc mistrzów z wiosny oraz zwyciezców MSI grając tak kapitalnie, że rywale byli bez żadnych szans, by już w drugim meczu przegrać 1:2 na OMG.

Weibo jest ekipą, która kiedy już zdobędzie przewagę to prawie zawsze konsekwentnie ją powiększa do zamknięcia gry, lecz problem jest w tym, że LNG bardzo rzadko przegrywa te wczesne etapy gry, a w późniejszych mają potwora również zwanego GALĄ, który w pojedynkę potrafi rozstrzelać większość drużyn na świecie i to on będzie tym czynnikiem X, który sprawi, że LNG wygra kolejną serię.

SpotkanieTypKursBukmacher
LNG vs Weibo11.80STS

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

LNG Esport vs Weibo Gaming typ i analiza 08.06.2023r. – czwartek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj