LNG Esports vs Infinity typ i analiza 07.10.2021 – czwartek

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Na ostatni dzień Play inów przygotowałem dwa spotkania. Te na pewno będzie dość luźne, bo obie ekipy nie zmienią swoich pozycji i oficjalnie można powitać LNG w głównej fazie turnieju, a Infinity doskonale wie, że to ich koniec przygody na mroźnej Islandii i żegnają się z turniejem.

LNG Esports vs Infinity typ i analiza 07.10.2021 - czwartek
LNG Esports vs Infinity typ i analiza 07.10.2021 – czwartek

Typ i analiza spotkania LNG vs Infinity

Aktualne kursy bukmacherów:

Mogę śmiało powiedzieć, że co do LNG nie pomyliłem się wcale i w dość łatwy sposób wygrywają grupę A. Zdecydowanie najlepszy toplaner i leśnik, a i również drużynowo wyglądają zdecydowanie najlepiej ze wszystkich drużyn w obu grupach. Myślę, że są nie bez szans jeśli chodzi o awans z głównej grupy w mistrzostwach.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Wielkim rozczarowaniem okazało się za to Infinity, gdzie myślałem, że stać ich na trzecie miejsce, ale wyglądają tu naprawdę słabo szczególnie w mid/late game. Mieli przewagę z RED jak i PEACE, ale potem dziwne decyzje szczególnie słabiutkiego codiego i SolidSnake i poszły dwa throwy przez które już na pewno nie wyjdą z grupy.

Drużyny z Chin potrafią się bawić i liczę, że zobaczymy tu dość wesołe League of Legends, a i Infinity na pewno będzie chciało w taki sposób zakończyć swoją europejską przygodę. Spodziewam się bardzo otwartej gry i wyciągnięcia jeszcze innych postaci typu Yuumi czy Talon. Infinity nie ma nic do stracenia i na pewno będzie chciało w drafcie zostawić kilka postaci, których jeszcze na turnieju nie widzieliśmy i do tego pokazali, że po 15 minucie nie mają innego pomysłu na grę jak forsowane walki. Według mnie nawet jak mapa potrwa 25 minut to spokojnie zobaczymy z 30 zabójstw, a na over 25.5 daję 90% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
LNG – InfinityOver 25.5 zabójstw2.00Betclic

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

LNG Esports vs Infinity typ i analiza 07.10.2021 – czwartek Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zero Tenacity vs Orbit Anonymo typ i analiza 31.03.2023r. – piątek.

Miesiąc zakończymy fantastycznym spotkaniem, bo na takie zapowiada się wielki finał Ultraligi, w którym zmierzą się obrońcy tytułu Zero...

Typy na dzisiaj