LNG Esports vs PEACE typy i analiza 05.10.2021 – wtorek

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

We wtorek chińskie LNG rozegra dwa pojedynki i do obydwu napisałem analizy. Tym razem rywalami zespół z Oceanii i kolejna dość duża sensacja, bo PEACE nie było nawet faworytem w swoim regionie, a tu dość niespodziewanie będą mieli szanse powalczyć w Play Inach największego turnieju w Ligę Legend.

LNG Esports vs PEACE typ i analiza 05.10.2021 – wtorek

Typy i analiza do spotkania LNG vs PEACE

Aktualne kursy bukmacherów:

Jak widać wielkim faworytem do wygrania tego spotkania jest zespół z Chin i nie ma co się dziwić, bo Oceania nawet najlepszymi swoimi składami jest tu zawsze kopciuszkiem. Niby e-sport podobnie jak sport lubi niespodzianki, ale tutaj mamy klasyczną walkę Dawida z Goliatem tylko, że Dawid wystąpi bez procy.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Choć muszę przyznać, że PEACE chce pokazać się z jak najlepszej strony tu i mają na to wielkie ciśnienie i nawet na czas mistrzostw ściągnęli bardzo znanego zawodnika z Europy i chodzi mi o Vizicsacsi, który postanowił wznowić karierę e-sportową przez to, że na turnieju nie wystąpi ich główny zawodnik Apii, a jako jego sub wystąpi inny gracz z Oceanii Lived.

LNG oczywiście do Europy przyjechało pełnym składem. W ogóle profesjonalizm drużyn e-sportowych z Chin jest na wyższym poziomie niż na pewno wielu nawet piłkarskich w Europie. Wszyscy gracze dość mocno trenują oraz grają sporo solo kolejki nawet w momencie, gdy to piszę cała piątka gra przed wieczornym treningiem.

Myślę, że ekipa, która w Bo1 w Oceanii zrobiła 10-11 i awansowała do Play Offów z odległego piątego miejsca nawet w pełnym składzie miałoby problem by ugrać tutaj chociaż jedną mapę. Z toplanerem, który dołączył do składu we wrześniu te szanse spadają praktycznie do zera i na LNG, gdzie górna alejka jest najmocniejsza w Play Inach zanosi się na stomp. Dlatego też gram podwyższoną linię na zabójstwa -13.5 z prognozą 75% i mapa potrwa poniżej 29 minut z prognozą 90%.

SpotkanieTypKursBukmacher
LNG – PEACE1 (-13.5 zabójstw)2.50LvBet
LNG – PEACEPoniżej 29 minut1.72BetClic

5 / 5. Ocen: 4

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

LNG Esports vs PEACE typy i analiza 05.10.2021 – wtorek Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

Hiszpania vs Argentyna typ i analiza 1.12.2021r. – środa.

Zaczynamy Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej kobiet! Tym razem gospodarzem turnieju zostały Hiszpanki, a Holenderki będą bronić historycznego złotego...

Typy na dzisiaj