LNG Esports vs Team Liquid typ i analiza 18.10.2021 – poniedziałek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Już dziś poznamy ostateczny wygląd ćwierćfinałowej ósemki i wylosujemy pary i całą drabinkę do końca turnieju, a fazę grupową kończymy niezwykle wyrównaną grupą D, gdzie właściwie każdy scenariusz jest jeszcze realny i cała czwórka pozostaje w walce o awans dalej, a każda wygrana będzie na wagę złota.

LNG Esports vs Team Liquid typ i analiza 18.10.2021 - poniedziałek.
LNG Esports vs Team Liquid typ i analiza 18.10.2021 – poniedziałek.

Typ i analiza spotkania LNG vs TL.

Aktualne kursy bukmacherów:

W pierwszym spotkaniu obu ekip nie było emocji i był to zdecydowanie najmniej wyrównany pojedynek w tej grupie, bo LNG kompletnie zestompowało zespół z Ameryki zamykając ten mecz w niecałe 30 minut i notując na koniec ponad 11 tysięcy złota przewagi.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Chińczycy stanęli wtedy pod ścianą po porażce z Gen.G i ewentualne 0-2 mocno skomplikowałoby szanse na wyjście z grupy. Jednak drugi i trzeci dzień to popis umiejętności w wykonaniu LNG, którzy pokazali, że są faworytami do wygrania tej grupy, a pierwszy mecz to był wypadek przy pracy.

Podobnym 'wypadkiem’ było wygranie mapy przez Team Liquid, którzy niespodziewanie wygrali z MAD Lions i ta porażka w końcowym rozrachunku może pozbawić MAD awansu dalej. Ogólnie zespół z NA słabo wygląda tutaj i uciekają się bardziej do komfortowych wyborów niż grania metą, co nie jest dobrym pomysłem, bo przy tak agresywnej mecie po prostu muszą się do niej dostosować. Po pierwszej wpadce LNG się rozpędziło i szczególnie icon gra dużo bardziej skoncentrowany, a przez jego błędy przecież przegrali z Koreą. Myślę, że dziś nie będzie mocnych na LNG i zrobią tu 3-0, a na wygraną z TL dam 80% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
LNG – TL11.50STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

LNG Esports vs Team Liquid typ i analiza 18.10.2021 – poniedziałek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj