LNG Esports vs Top Esports typ i analiza 31.05.2023r. – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W między czasie wróciła najmocniejsza e-sportowa liga w grze League of Legends, a więc chińskie LPL i ekipy potwierdziły to na MSI, gdzie finał był właśnie rozstrzygany przez chińskie formacje, a ostatecznie najlepsze okazało się JD Gaming i teraz zaczynamy letni sezon, czyli ten jeszcze ważniejszy, bo ekipy walczą o wyjazd na Mistrzostwa Świata.

LNG Esports vs Top Esports typ i analiza 31.05.2023r. - środa.
LNG Esports vs Top Esports typ i analiza 31.05.2023r. – środa.

Typ i analiza spotkania LNG vs TES.

Aktualne kursy bukmacherów:

LNG Esports to chyba największy przegrany wiosennego splitu, bo byli o krok od zajęcia miejsca w pierwszej dwójce na koniec sezonu regularnego i mogli zacząć już od półfinałów, ale musieli przebijać się już od rundy wcześniej i sensacyjnie przegrali z Oh My God kończąc tym samym wiosenny split w raczej słabym stylu.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Co ciekawe Top Esports również zakończyło sezon po porażce z Oh My God przegrywając z nimi rundę wcześniej 2:3, ale TES od dwóch sezonów jest zaledwie średniakiem i zajęcie siódmego miejsca w sezonie regularnym oraz przejście pierwszej rundy Play Off to dla nich jak najbardziej niezły wynik choć oczywiście zawsze można liczyć na więcej.

Na pewno w sezonie letnim na dużo więcej będzie liczyło LNG w końcu udało im się ściągnąć do organizacji legendarnego strzelca GALĘ, który z Royal Never Give Up i z RNG trzy razy z rzędu zdobywał MSI, ale jednak postanowił zmienić swoje otoczenie i dołącyzć do Ziki, Tarzana, Scouta i Hanga. Ta formacja wygląda na gotową do walki o zwycięstwo w całym cyklu, więc jutro bez problemu powinni pokonać Top Esports.

SpotkanieTypKursBukmacher
LNG Esports vs Top Esports11.62PzBuk

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

LNG Esports vs Top Esports typ i analiza 31.05.2023r. – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj