LNG Esports vs Weibo Gaming typ i analiza 19.08.2022r. – piątek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W Chinach nie zwalniają tempa i już w piątek poznamy ostatniego ćwierćfinalistę, a o te miano powalczą ekipy LNG Esports i Weibo Gaming, a więc szósta i siódma drużyna fazy grupowej, czyli emocji nie zabraknie, a jakby było mało to drużyny te zmierzyły się w ostatniej kolejce tej fazy i górą było LNG wygrywając 2:0.

LNG Esports vs Weibo Gaming typ i analiza 19.08.2022r. - piątek.
LNG Esports vs Weibo Gaming typ i analiza 19.08.2022r. – piątek.

Typ i analiza spotkania LNG vs Weibo.

Aktualne kursy bukmacherów:

LNG Esports już zadebiutowali na scenie w Play offach i w bardzo dobrym stylu pokonali Bilibili Gaming, ale w końcu spojrzeć na ich roster, gdzie jest mistrz świata Doinb, czy takie gwiazdy jak Tarzan lub Ale to trzeba było oczekiwać, że kiedyś musza odpalić i forma przyszła w najlepszym możliwym momencie.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Weibo oczywiście z racji zajęcia szóstego miejsca rozpoczynają rywalizację od 1/8 finałów, ale na już na starcie dostają oponenta, który dosłownie tydzień temu, bo dwunastego sierpnia kompletnie się po nich przejechał w serii best of three wygrywając w przekonującym stylu dwie mapy, a co gorsze TheShy w każdej z nich wyglądał dużo gorzej od Alego.

To jest potężny problem, który Weibo musiałoby rozwiązać w tydzień, bo TheShy to nie tylko ich gwiazda, ale również zawodnik odpowiedzialny za ponad 30% obrażeń zadawanych przez drużynę, więc jeśli on jest stłamszony to cała ekipa jest stłamszona. Do tego LNG poczuło już 'smak’ sceny irl i zagrali bez żadnych kompleksów. Wydaje mi się, że LNG złapało taką formę, że po prostu przejadą się po oponentach i wygrają te spotkanie na 80% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
LNG vs Weibo12.31STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

LNG Esports vs Weibo Gaming typ i analiza 19.08.2022r. – piątek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj