Lokomotiva Zagrzeb vs Perła Lublin typ i analiza 13.11.2021r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Oczywiście nie mogło zabraknąć drugiego spotkania w pucharze EHF. Perła miała trochę bliższą podróż, bo udały się do stolicy Chorwacji i tam zagrają z wicemistrzyniami tamtejszej ligi zespołem Lokomotivy, a według mnie kursy na te spotkanie zapowiadają się nad wyraz ciekawie.

Lokomotiva Zagrzeb vs Perła Lublin typ i analiza 13.11.2021r. - sobota.
Lokomotiva Zagrzeb vs Perła Lublin typ i analiza 13.11.2021r. – sobota.

Typ i analiza spotkania Zagrzeb vs Lublin.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.60 – 8.30 – 2.95 (Fortuna),
  • 1.57 – 8.25 – 2.85 (STS),
  • 1.54 – 8.50 – 2.85 (LvBet).

Mimo iż bukmacherzy sugerują, że faworytkami przynajmniej pierwszego spotkania jest zespół gospodarzy to według mnie dość grubo się tu mylą. Lokomitova owszem jest wicemistrzem kraju, ale chorwacka liga jest dość słabiutka, a sam klub składa się z bardzo młodych choć często utalentowanych dziewczyn, a dziś najstarsza w składzie będzie 26-letnia Ines Lisjak.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Brązowe medalistki PGNiG Superligi do Chorwacji poleciały w trzynastoosobowym składzie i zabrakło Jaqueline Anastacio, która już od jakiegoś czasu leczy kontuzję oraz Andrijany Tatar tu podobna sytuacja, ale cały najważniejszy trzon drużyny w tym sezonie dziś zamelduje się na parkiecie pod przywództwem Romany Roszak, Kingi Achruk i Marty Gęgi.

Nie muszę przypominać w jak dobrej formie znajdują się ostatnio zawodniczki Perły i do klubu spływają pozytywne informacje, bo już od trzech spotkań gra Joanna Szarawaga, która również wystąpi w Chorwacji. Myślę, że brak doświadczonych zawodniczek po stronie gospodyń będzie zgubny w starciu z etatowymi reprezentantkami Polski, które znajdują się w naprawdę dobrej dyspozycji i na 80% tego spotkania nie przegrają.

SpotkanieTypKursBukmacher
Zagrzeb – Lublinx22.25Pzbuk

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Lokomotiva Zagrzeb vs Perła Lublin typ i analiza 13.11.2021r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj