Łomża Industria Kielce vs Azoty Puławy typ i analiza 15.11.2022r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Po przerwie w rozgrywkach i spokojnych treningach w kadrach narodowych do gry wraca PGNiG Superliga i te dziesięć dni przerwy to była prawdziwa wieczność, a na start oczywiście mistrzowie Polski, którzy przez występ w Klubowych Mistrzostwach Świata mają dwa zaległe spotkania w rodzimej lidze i od razu zaczynają od wielkiego hitu.

Łomża Industria Kielce vs Azoty Puławy typ i analiza 15.11.2022r. - wtorek.
Łomża Industria Kielce vs Azoty Puławy typ i analiza 15.11.2022r. – wtorek.

Typ i analiza spotkania Kielce vs Puławy.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.01 – 26.00 – 16.00 (Fortuna),
  • 1.02 – 30.00 – 16.00 (STS),
  • 1.02 – 35.00 – 16.00 (Betclic).

Mistrzowie Polski mają dość spory problem i to nie kadrowy, bo od nowego roku zniknie sponsor tytularny 'Łomża’ choć oczywiście dla zawodników najważniejsza jest piłka ręczna to te problemy finansowe zapewne gdzieś z tyłu głowy będą siedzieć choć to na pewno nie teraz, bo jutro powinni być niezwykle wypoczęci i głodni gry.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Brązowli medaliści z ostatniego sezonu również potrzebowali takiej przerwy, bo już trzykrotnie tracili punkty w dziewięciu kolejkach w tym ostatnio dość sensacyjnie dopiero po karnych na własnym parkiecie pokonali Unię Tarnów i bardzo wyraźny jest brak lidera Puławian – Michała Jureckiego, który oczywiście kiedyś grał w Kielcach.

Mecze obu ekip w ostatnich latach miały tylko dwa scenariusze albo były bardzo bliskie i Kielce wygrywały je 1-4 bramkami, albo Kielce kompletnie rozbijali swoich rywali wygrywając różnicą piętnastu, czy siedemnastu trafień. W tym sezonie raczej bym się przychylał ku wysokiemu zwycięstwo gospodarzy, ale osobiście dużo bardziej wolę postawić na bramki, a to głównie przez fakt, że Puławianie bardzo przyspieszyli swoją grę, a Kielce w domu utrzymują kapitalną średnią ponad 40 bramek na mecz. Po dłuższej przerwie spodziewam się bardzo szybkiego tempa meczu i świetnego show z minimum 67 bramkami na koniec meczu.

SpotkanieTypKursBukmacher
Kielce vs PuławyOver 66.52.45BetClic

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Łomża Industria Kielce vs Azoty Puławy typ i analiza 15.11.2022r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj