Łomża Industria Kielce vs Pick Szeged typ i analiza 03.11.2022r. – czwartek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Czas na drugi pojedynek i tym razem zmierzą się mistrzowie Polski – Łomża Industria Kielce, z mistrzami Węgier – Pickiem Szeged i na pewno zawodnicy z Kielc mogą trochę być rozczarowani z powodu harmonogramu, bo jeszcze miesiąc temu Szeged byłby dużo łatwiejszym kąskiem niż obecnie.

Łomża Industria Kielce vs Pick Szeged typ i analiza 03.11.2022r. - czwartek.
Łomża Industria Kielce vs Pick Szeged typ i analiza 03.11.2022r. – czwartek.

Typ i analiza spotkania Kielce vs Szeged.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.16 – 14.00 – 6.20 (Fortuna),
  • 1.22 – 13.00 – 5.50 (STS),
  • 1.17 – 15.00 – 6.60 (Betclic).

Mistrzowie Polski nie mogą narzekać na początek obecnego sezonu w Lidze Mistrzów, bo osiem punktów w pięciu spotkaniach i w dodatku aż cztery zrobione na wyjazdach to na pewno świetny wynik, ale również gra Kielczan szczególnie w domu napawa dużym optymizmem, gdzie w spotkaniach domowych mają średnią 40 bramek na mecz.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Pick Szeged z kolei na chwilę obecną to jedno z największych rozczarowań, bo swoje pierwsze punkty wywalczyli dopiero w piątej kolejce przeciwko Elverum, a do tamtego spotkania cztery bardzo wyraźne porażki z rzędu, gdzie szczególnie odstawali w defensywie, ale również bramkarze nie są w zbyt dobrej formie.

Jeśli przyjeżdżasz do Hali Legionów z bramkarzami, którzy nie są w formie to szykuj się, że wyjedziesz stąd z bagażem 40 bramek straconych i wydaje mi się, że Industrię stać na to by trzeci raz z rzędu powtórzyć taki wynik. Pick Szeged jednak zaczyna pomału wchodzić na wyższe obroty i przed jakimiś handicapami bym przestrzegał, ale wygląda na to, że dostaniemy kolejny szybki mecz i minimum 65 bramek na koniec.

SpotkanieTypKursBukmacher
Kielce vs SzegedOver 64.52.30LvBet

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Łomża Industria Kielce vs Pick Szeged typ i analiza 03.11.2022r. – czwartek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Chrobry Głogów vs Górnik Zabrze typ i analiza 02.10.2023r. – październik.

W poniedziałek zakończymy siódmą koleję Orlen Superligi i w ostatnim spotkaniu dostaniemy mecz drużyn, które mają sporą ochotę na...

Typy na dzisiaj