Łomża Industria Kielce vs THW Kiel 06.10.2022r. – czwartek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W czwartek mistrzowie Polski rozegrają trzecie hitowe spotkanie w Lidze Mistrzów z rzędu i tym razem we własnej Hali Legionów podejmą wicemistrzów Niemiec legendarne THW Kiel przeciw którym w ostatnim czasie Kielczanie radzili sobie naprawdę świetnie i na pewno przed tym spotkaniem mają wielkie oczekiwania.

Łomża Industria Kielce vs THW Kiel 06.10.2022r. - czwartek.
Łomża Industria Kielce vs THW Kiel 07.10.2022r. – czwartek.

Typ i analiza spotkania Kielce vs Kiel.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.49 – 9.60 – 3.40 (Fortuna),
  • 1.50 – 9.00 – 3.40 (STS),
  • 1.50 – 9.80 – 3.35 (Betclic).

Kielczanie w trzech kolejkach zgromadzili cztery punkty przegrywając tylko spotkanie wyjazdowe z Barceloną, ale w ostatniej kolejce zgarnęli bardzo ważne dwa punkty przeciwko duńskiemu Aalborgowi i to również na wyjeździe co otwiera im drogę do walki o top 2, a forma Wolffa i całej kieleckiej defensywy wskazuje na to, że może być to bardzo realny cel.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

THW Kiel podobnie do naszych reprezentantów po trzech kolejkach ma cztery oczka, ale oni prócz pokonania Szegedu w ostatniej kolejce grali z dużo słabszymi rywalami, a i sensacyjnie przegrali w Słowenii z Celje i tu szczególnie odczuwalny jest brak Sagosena oraz dużo słabsza forma Duvnjaka, który pod nieobecność Norwega powinien być liderem zespołu.

Kielce z Kilonią nie przegrali od 11 lat, a w ostatnich ośmiu występach ich bilans to 6-2 z czego w domu to 3-0. Ewidentnie mają patent na niemiecką ekipę i widać tę motywację, bo kiedy Kielce dopiero pukały do europejskiej czołówki to bardzo ostre opinie o tym zespole właśnie wypowiadali zawodnicy Kiel m.in Vujin. W dodatku bez Sagosena oraz z tak słabo grającym Duvnjakiem zatrzymanie Reinkinda i Weinholda z drugiej linii będzie bardzo proste i uważam, że Kielczanie znów wygrają minimum trzema bramkami na 80% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
Kielce vs Kiel1 (-2.5)2.00Superbet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Łomża Industria Kielce vs THW Kiel 06.10.2022r. – czwartek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Gen.G vs T1 typ i analiza 11.06.2023r. – niedziela.

Siódmego czerwca wystartowała również koreańska liga LCK i oczywiście chodzi o grę League of Legends i już w pierwszym...

Typy na dzisiaj