Łomża Kielce vs FC Barcelona typ i analiza 24.11.2021r. – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Dziś cała handballowa Polska wstrzymuje oddech, bo Kielce stają przed szansą ogrania Barcelony drugi raz z rzędu i umocnienia się na pozycji lidera w grupie B, co by było wyczynem, który jeszcze nie przydarzył się żadnemu klubowi piłki ręcznej w Polsce.

Łomża Kielce vs FC Barcelona typ i analiza 24.11.2021r. - środa.
Łomża Kielce vs FC Barcelona typ i analiza 24.11.2021r. – środa.

Typ i analiza spotkania Kielce vs Barcelona.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 2.11 – 7.50 – 2.15 (Fortuna),
  • 2.10 – 8.00 – 2.15 (STS),
  • 1.97 – 8.20 – 2.25 (LvBet).

Pierwsze spotkanie szczególnie w pierwszej połowie to prawdziwy rollercoaster, w którym najpierw Barcelona dominowała i prowadziła czterema bramkami, by za kilka minut przegrywać różnicą czterech trafień i to właśnie przewaga z pierwszej połowy sprawiła, że Kielce wygrały w Palau Blaugrana przerywając sześcioletnią passę bez porażki Barcelony we własnej hali.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Niestety Barcelona pod wodzą Antonio Carlosa Pereza Ortegi nie jest tak magiczna jak miało to miejsce za kadencji Pascuala i w tym sezonie nie są to pierwsze punkty, które zgubili, choć do tej pory tracili je tylko w meczach wyjazdowych remisując z Porto i przegrywając z Veszprem. W dodatku zjazd formy zaliczyło dwóch ex zawodników z Kielc Cindric i Janc oraz młody Francuz Melvyn Richardson i teraz ofensywa opiera się na trójce innych Francuzów Memie, N’guessanie i Fabregasie.

Nie skupiam się tu na mistrzach Polski, bo analiza będzie dotyczyć zawodnika Barcelony. Jedno jest pewne tempo spotkania będzie bardzo wysokie, a takie preferują zawodnicy, którzy lubią rzucać na kontakcie, ewentualnie próbować przedzierać się przez obronę zwodem i takim jest N’guessan, który już w pierwszym spotkaniu popisał się zdobyciem 7 bramek na 70% skuteczności i bardzo często były to gole po szybkim wznowieniu, gdzie rzucał z przed nieustawionej kieleckiej obrony. Według mnie linia proponowana przez STS jest bardzo niska i te 3.5 bramki powinien dziś pokryć na 80%.

SpotkanieTypKursBukmacher
Kielce – BarcelonaNGuessan T.  over 3.51.65STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Łomża Kielce vs FC Barcelona typ i analiza 24.11.2021r. – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Creteil vs PSG typ i analiza 31.03.2023r. – piątek.

Na koniec marca zdecydowałem się zajrzeć do francuskiej ligi LNH, w której od kilku ładnych lat nie było tak...

Typy na dzisiaj