Łomża Kielce vs FC Porto typ i analiza 20.10.2021 – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Dziś rozpoczynamy piątą kolejkę Ligi Mistrzów i oczywiście nie mogło zabraknąć tu spotkania mistrzów Polski, którzy w Hali Legionów zmierzą się z mistrzem Portugalii i dla Kielczan jest to wybitnie nieleżący przeciwnik, a w ostatnich latach spotykają się w grupie regularnie.

Łomża Kielce vs FC Porto typ i analiza 20.10.2021 – środa.

Typ i analiza spotkania Kielce vs Porto.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.22 – 12.00 – 6.20 (Fortuna),
  • 1.25 – 11.00 – 5.50 (STS),
  • 1.19 – 12.00 – 6.50 (LvBet).

Portugalskie smoki choć nie mają w składzie jakiś niesamowitych nazwisk to są świetnie poukładanym zespołem grającym szybką i inteligentną piłkę ręczną z niezwykłym repertuarem rzutowym z drugiej linii. W tym sezonie o ich sile mogły przekonać się już drużyny z Bukaresztu i Flensburga, które spotkanie z Portugalczykami przegrywały i Porto jest przed każdym spotkaniem takim 'czarnym koniem’.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Mistrzowie Polski po słabszym spotkaniu w Puławach we własnej hali chcieliby wrócić na właściwe tory i oczywiście są tu zdecydowanym faworytem. Po świetnym meczu z Flensburgiem do Puław pojechali na euforii i prawie się przejechali, a szczególnie słaby mecz zagrał Nahi, który nie wykorzystał pięciu setek kończąc mecz z wynikiem rzutowy 0/5. Jednak dużo lepiej zaciąć się w Puławach niż w Lidze Mistrzów, gdzie Kielce walczą nawet o pierwszą dwójkę w grupie.

Myślę, że kubeł zimnej wody to najlepsze co mogło spotkać gospodarzy przed tym meczem, bo chwila dekoncentracji z Porto może zawsze oznaczać stratę punktów. Jednak w Hali Legionów przy wspaniałym dopingu własnych kibiców o negatywną niespodziankę będzie bardzo ciężko. Widać, że zawodnicy Talanta Dujszebajewa są w formie i owszem w formacie grania co 3 dni trafią się słabsze spotkania, ale będą to wyjątki i w głównej mierze spotkania wyjazdowe. Dziś zobaczymy te Kielce z meczu z Flensburgiem, a więc twarde w obronie i szybkie w ataku. Nie mają wielkich problemów z kontuzjami, bo prócz Daniego Dujszebajewa i Włada Kulesza pod znakiem zapytania stoi tylko występ Branko Vujovicia, a to oznacza więcej minut Alexa Dujszebajewa, więc w istocie może i zysk. Według mnie jeśli bramkarz Porto nie zagra jakiś świetnych zawodów to Vive wygra ten mecz pięcioma bramkami na 70% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
Łomża Kielce – Porto1 (-4.5)2.00STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Łomża Kielce vs FC Porto typ i analiza 20.10.2021 – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

Hiszpania vs Argentyna typ i analiza 1.12.2021r. – środa.

Zaczynamy Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej kobiet! Tym razem gospodarzem turnieju zostały Hiszpanki, a Holenderki będą bronić historycznego złotego...

Typy na dzisiaj