Łomża Kielce vs MMTS Kwidzyn typ i analiza spotkania 24.10.2021r. – niedziela.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Oczywiście ciężko obojętnie mi przejść obok kolejnych spotkań mistrzów Polski szczególnie, że oferta bukmacherska jest tak kusząca, że zawsze można znaleźć typy w których jest spore value. Oczywiście wielkich emocji w tym spotkaniu nie powinno być, ale może wyjść z niego niezły showmatch.

Łomża Kielce vs MMTS Kwidzyn typ i analiza spotkania 24.10.2021r. – niedziela.

Typy i analiza spotkania Kielce vs Kwidzyn.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.01 – 40.00 – 21.00 (Betlic),
  • 1.01 – 40.00 – 21.00 (STS),
  • 1.02 – 19.00 – 23.00 (LvBet).

Kursy nie pozastawiają wielkich złudzeń, kto w tym meczu powinien zgarnąć trzy punkty, ale jak to mawiają póki piłka w grze nie wiadomo co się stanie. Jednak mistrzowie Polski w październiku grają kapitalną piłkę ręczną i mają niesamowitą lekkość gry szczególnie w ofensywie, bo w czterech spotkaniach w tym miesiącu notują 37.5 bramki na mecz.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Na pewno zespół z Kwidzyna czeka wielki sprawdzian, bo trener Markuszewski mocno stawia na obronę i MMTS w tym sezonie mimo trzech porażek stracił dokładnie tyle samo bramek co niepokonany zespół z… Kielc. Oczywiście ta statystyka dziś dość mocno się popsuje.

Nie chce mi się wierzyć, że przyjezdni nadążą za tak szybko grającym zespołem z Kielc i według mnie szybko pojawią się na parkiecie tam różne rotacje, by każdy z zawodników mógł odczuć na własnej skórze jak wygląda piłka ręczna. W ostatnich kilku latach spotkania między tymi drużynami charakteryzowały się zdobywaniem dużej ilości bramek szczególnie przez Kielce i według mnie na trzy dni przed niesamowicie ważnym meczem z PSG urządzą sobie trening biegowy bez zbędnego dbania o mocną obronę. Dlatego też na over 60.5 bramek w meczu dam 80% szans, zaś mam jeszcze jeden typ tym razem indywidualne poczynania zawodnika, a tu wybór padł na Szymona Sićko, który w październiku złapał niezwykłą lekkość rzutową i w czterech spotkaniach zdobył 24 bramki. Wydaje mi się, że dzisiaj będzie mieć sporo szans na popisy z dziewiątego metra, ale i rzuty z bliższej odległości i bez większych problemów znów rzuci przynajmniej 6, a może nawet więcej bramek i tu na jego over 4.5 również 80% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
Kielce – KwidzynOver 60.51.80Betfan
Kielce – KwidzynSz.Sićko over 4.51.85Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Łomża Kielce vs MMTS Kwidzyn typ i analiza spotkania 24.10.2021r. – niedziela. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

Hiszpania vs Argentyna typ i analiza 1.12.2021r. – środa.

Zaczynamy Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej kobiet! Tym razem gospodarzem turnieju zostały Hiszpanki, a Holenderki będą bronić historycznego złotego...

Typy na dzisiaj