Łomża Vive Kielce vs Stal Mielec typ i analiza spotkania 13.11.2021r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Po dwóch tygodniach przerwy na reprezentacje wraca PGNiG Superliga, czyli moja ulubiona liga do typowania i oczywiście przynajmniej jeden typ w tygodniu z niej musi się pojawić. Dziś wybór padł na spotkanie mistrzów Polski ze Stalą Mielec i oczywiście goście są skazywani na pożarcie w Hali Legionów.

Łomża Vive Kielce vs Stal Mielec typ i analiza spotkania 13.11.2021r. – sobota.

Typ i analiza spotkania Kielce vs Mielec.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.00 – 30.00 – 25.00 (Fortuna),
  • 1.01 – 40.00 – 22.00 (STS),
  • 1.00 – 46.00 – 25.50 (Betfan).

Jak widać wyżej bukmacherzy nie dają praktycznie żadnych szans dla popularnych Czeczenów nawet jak Vive dziś będzie oszczędzać kilku zawodników, bo najprawdopodobniej nie zobaczymy dziś Gujdonssona, Tournata, Karacicia i braci Dujszebajew. Możliwy również brak lub bardzo zlimitowane minuty Szymona Sićki, a więc można powiedzieć, że bez połowy składu wystąpią dziś Kielczanie.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Co oczywiście nie zmienia faktu, że dziś zobaczymy wiele gwiazd światowego formatu jak Karalek, Wolff, Thrastarson czy Nahi. Do tego trzeba przyznać, że Stal ze swoją kadrą może walczyć jedynie o utrzymanie choć ostatnio udało im się w dwóch spotkaniach zdobyć cztery punkty i przeskoczyć w tabeli Pogoń Szczecin.

Nie chcę się tutaj skupiać na gościach, bo również uważam, że mają marginalne szanse na zwojowanie choćby punktu. Patrzę tutaj na długofalowe plany zespołu z Kielc, który jeszcze w tym roku w Lidze Mistrzów zagra dwukrotnie z Barceloną i raz z PSG. Już w czwartek zagrają w Barcelonie o arcyważne punkty. Co jest najlepsze przed takim spotkaniem? Trening biegowy i dbanie o to by nie złapać urazów. Dlatego też uważam, że dziś Kielce zagrają bardzo łagodnie w obronie i szybko w ataku i zobaczymy bardzo dużo bramek, a na over 62.5 bramek dam 80% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
Kielce – MielecOver 62.51.92Betclic

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Łomża Vive Kielce vs Stal Mielec typ i analiza spotkania 13.11.2021r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

Hiszpania vs Argentyna typ i analiza 1.12.2021r. – środa.

Zaczynamy Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej kobiet! Tym razem gospodarzem turnieju zostały Hiszpanki, a Holenderki będą bronić historycznego złotego...

Typy na dzisiaj