Los Angeles Clippers vs Sacramento Kings typ i analiza 02.12.2021r. – czwartek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Aż wstyd przyznać, ale jest to pierwsza analiza w tym sezonie do spotkania Los Angeles Clippers, ale w końcu stało się i opiszemy ich 22 kolejkę, w której podejmą Kings i oczywiście są wielkimi faworytami tego spotkania.

Los Angeles Clippers vs Sacramento Kings typ i analiza 02.12.2021r. – czwartek.

Typ i analiza spotkania Clippers vs Kings.

Aktualne kursy bukmacherów:

  1. 1.27 – 3.70 (Fortuna),
  2. 1.26 – 3.75 (STS),
  3. 1.26 – 3.90 (Pzbuk).

Jakoś nie było okazji by potypować spotkania Clippersów, bo ci właściwie robili swoje, ale nic więcej i na obecną chwilę notują bilans 11-10 co daje im szóste miejsce na zachodzie i oczywiście są wyżej od Kings, którzy z bilansem 8-14 znajdują się na jedenastej pozycji.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Clippersi oczywiście od początku sezonu bez Leonarda, który z powodu kontuzji kolana będzie pauzował jeszcze jakiś czas i jego data powrotu nie jest ustalona, ale dziś wypadł również Batum. To jednak nic w porównaniu do Kings, bo dziś najprawdopodobniej nie zagrają Barnes i Harkless.

Clippers bez Leonarda radzą sobie dłuższy czas zaś Kings bez Barnesa i Harklessa, którzy grają od początku sezonu będą odczuwać spory brak. Do tego jeszcze wczorajszej nocy grali przeciwko Los Angeles Lakers i tam też zabrakło ww. dwójki, a gra Sacramento szczególnie w drugiej połowie wyglądała tragicznie. Przeciw solidnym Clippers również będzie ciężko im coś ugrać i gospodarze handicap -7.5 powinni pokryć na 75%.

SpotkanieTypKursBukmacher
Clippers – Kings1 (-7.5)1.90STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Los Angeles Clippers vs Sacramento Kings typ i analiza 02.12.2021r. – czwartek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

SK Gaming vs G2 Esports typ i analiza 21.01.2022r. – piątek.

Oczywiście nie mogłem sobie nie pozwolić na to by potypować spotkanie G2 Esports, a więc największych zadymiarzy ostatnich lat...

Typy na dzisiaj