Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets typ i analiza 31.10.2022r. – poniedziałek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Niesamowicie ciekawie rozpoczął się sezon w NBA i drużyny typowane do tankowania wcale nie chcą tego robić, a te na papierze mocniejsze na razie grają dużo poniżej oczekiwań i na chwilę obecną najgorszą formacją w lidze jest.. Lakers, które gra naprawdę tragicznie, a dzisiejszej nocy czeka ich kolejne duże wyzwanie.

Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets typ i analiza 31.10.2022r. - poniedziałek.
Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets typ i analiza 31.10.2022r. – poniedziałek.

Typ i analiza spotkania LAL vs Nuggets.

Aktualne kursy bukmacherów:

Lakers w pięciu meczach właściwie tylko raz przeciwko Portland Trail Blazers, ale nawet z nimi nie udało się wygrać i po prostu na linii LeBron James – Westbrook wciąż nic się nie układa i drużyna będzie cierpieć minimum do następnego okienka transferowego, ale nie jest powiedziane, że znajdzie się chętny na wymianę.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Denver Nuggets jest po drugiej stronie barykady i nawet dobrze rozpoczęli sezon od czterech zwycięstw w sześciu spotkaniach i w wielkiej formie jest Nikola Jokić, który już dwukrotnie zrobił potrójną zdobycz (powyżej 10 punktów, asyst i zbiórek) i dwukrotnie był bardzo blisko tego wyczynu, ale najważniejsza jest coraz lepsza gra Jamala Murraya.

Dzisiejszej nocy zagra ekipa kompletnie rozbita z drużyną która pierwszy raz od dwóch lat może w końcu uwolnić swój pełen potencjał i z każdym dniem będą bliżej tego, Dziś Nuggets będzie miało przewagę na tablicach, ale również na rozegraniu czy w rzutach z dystansu powinni również być lepsi od gospodarzy i w normalnych warunkach Denver wygra te spotkanie minimum pięcioma trafieniami.

SpotkanieTypKursBukmacher
LAL vs Nuggets2 (-4.5)2.00STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Los Angeles Lakers vs Denver Nuggets typ i analiza 31.10.2022r. – poniedziałek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj