Los Angeles Lakers vs Memphis Grizzlies typ i analiza 29.04.2023r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W sobotę możemy zakończyć pierwszą rundę NBA, która obfitowała w niespodzianki, a nawet sensacje i w tej parze również może dojść do sporej niespodzianki, bo Los Angeles Lakers drugi raz spróbuje wyeliminować Grizzlies, a spotkanie we własnej hali będzie do tego idealnym scenariuszem.

Los Angeles Lakers vs Memphis Grizzlies typ i analiza 29.04.2023r. - sobota.
Los Angeles Lakers vs Memphis Grizzlies typ i analiza 29.04.2023r. – sobota.

Typ i analiza LAL vs Grizzlies.

Aktualne kursy bukmacherów:

Choć pierwsze spotkanie sugerowało, że Lakers dość łatwo przejadą się po rozstawioną z numerem dwa ekipę z Grizzlies to jednak grający z urazem Ja Morant razem z Bane oraz Jacksonem nie chcą odpuścić dużo bardziej doświadczonej drużynie, która w trakcie trwania serii ma swoje problemy.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Drużyna LeBrona Jamesa ma dużo problem z utrzymaniem równej formy. Kiedy grę ciągnie Hachimura i Reaves gorzej na parkiecie wygląda LBJ i Davis, kiedy LeBron bierze sprawy w swoje ręce nie ma wielkiego wsparcia od Davisa i podobnie to działa w drugą stronę i zawsze brakuje jednego zawodnika, który zagrałby trochę lepiej.

Seria ta jest bliższa niż się wydaje, ale Lakers wydaje się drużyną minimalnie lepszą w obronie, gdzie zwykle wygrywają grę na tablicach, ale i dokładają przechwyt i aż cztery bloki więcej na mecz, a właściwie sam Davis blokuje więcej rzutów niż całe Grizzlies i ta obrona może być kluczem do suckesu, bo w ostatnich dziesięciu spotkaniach we własnej hali przegrali zaledwie dwa spotkania i w końcu duet LBJ&AD w końcu muszą zagrać jakieś spotkanie, gdzie wspólnie zagrają na wysokim poziomie i według mnie seria skończy się tu i teraz.

SpotkanieTypKursBukmacher
Los Angeles Lakes vs Memphis Grizzlies11.53Betfan

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Los Angeles Lakers vs Memphis Grizzlies typ i analiza 29.04.2023r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

LNG Esport vs Weibo Gaming typ i analiza 08.06.2023r. – czwartek.

W czwartek dojdzie do hitowego spotkania w chińskiej lidze LPL, a dokładniej zmierzą się drużyny LNG z Weibo, a...

Typy na dzisiaj